Testovací jízdy v nové přilbě

Jakou službu Ti nabízíme?

U nás v kamenné prodejně v Kutné Hoře si můžeš přilbu před koupí půjčit a projet se v ní na tvém biku.

Podmínky:

- k testovacím jízdám půjčujeme přilby v hodnotě (prodejní ceně) nad 5000,-Kč
- před půjčením se skládá kauce v hotovosti, která činí prodejní cenu helmy
- z hygienických důvodů je nutné mít k testovací jízdě pod helmu kuklu (můžeš zakoupit u nás v obchodě); kukla musí být suchá a čistá !!!
- zapůjčení helmy je časově omezeno na 20minut
- po testovací jízdě vrátí zákazník nepoškozenou helmu a bude mu vrácena zaplacená kauce snížená o poplatek 300,-Kč; na tento poplatek bude zákazníkovi vystaven řádný daňový doklad; tento poplatek bude zákazníkovi odečten při následném zakoupení nové přilby (a to i jiného než  testovaného modelu)
- pokud vrátí zákazník helmu jakkoliv poškozenou:

Poškození:

- pokud dojde při testovací jízdě k poškození helmy, které se dá opravit, bude zákazníkovi vrácena zaplacená kauce po odečtení nákladů nutných pro opravu přilby
- pokud dojde při testovací jízdě k poškození helmy, které se nedá opravit, nebo bude helma poškozena pádem, nebude zaplacená kauce vrácena a zákazníkovi bude vystaven doklad o zakoupení přilby

Důležité upozornění:

Upozorňujeme zákazníky, kteří přijdou k nám do obchodu s jasnou otázkou, že si chtějí koupit na internetu (nikoliv přes náš eshop) určitou věc ( přilbu, bundu atd. ),  a potřebují si u nás jen vyzkoušet velikost daného výrobku, že jim bude účtován poplatek za tuto službu v částce 200,-Kč za vyzkoušení.  Na tento poplatek jim bude vystaven řádný daňový doklad. V případě, že si tento zákazník posléze u nás daný výrobek zakoupí, bude mu částka odečtena z celkové ceny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení