Kolenní chrániče 4SR s nejvyšší certifikací

Existuje mnoho výrobců motocyklových jeansů. Většina používá jako materiál Denim vyztužený na exponovaných místech kevlarovou tkaninou. Některé z nich jsou doplněny volně vloženými kolenními chrániči různých kvalit. Problém volně vložených chráničů je ten, že chránič pevně neobepíná koleno a při pádu snadno dojde k odhalení exponovaného místa. 4SR nabízí řešení...

4sr-cool-black-patentovany-system-4srkevlarove_jeans

Kevlarové jeans s patentovaným systémem chráničů.

Nejbezpečnější kevlarové jeans na trhu

4SR motocyklové jeansy jako nejbezpečnější kevlarové jeansy na trhu mají uvnitř všitou patentovanou kapsu, která pevně drží kolenní chránič ve správné poloze i po nasednutí na motorku. Že to je samozřejmé? Podívejte se na video! Tento systém nenabízí žádný jiný výrobce.


Studie australského Úřadu pro bezpečnost silniční dopravy prokázala, že v 81% pádu z motocyklu dochází k poranění kolene a holeně. Jsou tvoje jeans vybaveny kvalitními chrániči, které kryjí alespoň koleno? 4SR má v elastických kapsách špičkové chrániče Safe Tech, které splňují nejvyšší certifikační normu EN 1621-1:2012 LEVEL 2, T+ i T- a kryjí nejen koleno, ale i holeň. Ty jsou, pomocí suchých zipů, výškově polohovatelné. Díky vnitřním flexibilním kapsám zůstávají Jeans 4SR pohodlně široké a přitom chrániče pevně přiléhají k nohám. Tento systém nenabízí žádný jiný výrobce. Kup si i ty chytřejší jeansy - 4SR jsou jiné, jediné a jedinečné ... a vlastně jediné svého druhu.

Jeansům samozřejmě nechybí vyztužení kevlarovou tkaninou a pro větší ochranu kyčlí jsou v nich vloženy paměťové chrániče z materiálu Viscofoam, které pomáhají ztlumit náraz do těchto partií. Jeans 4SR splňují nejvíce bezpečnostních kritérií pro použití na motocyklu. Tím jsou jedinečné.

4sr-tabulka-level-2-chranice-kevlar-jeans

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení