Nejčastější dotazy zákazníků

Kolik zaplatím za poštovné a balné? 

Balíky posíláme prostřednictvím PPL. Cena za dopravné je:

a) Objednávky nad 2000 Kč :

  • Doprava ZDARMA
  • Platba Bankovním převodem, Apple Pay, GoPay nebo online převodem ZDARMA
  • Platba dobírkou v ceně 35 Kč

b) Doprava u objednávek do 1999 Kč (včetně):

OSOBNÍ ODBĚR = 0 Kč (zboží si vyzvedneš a zaplatíš v hotovosti nebo platební kartou v kamenné prodejně MOTOJOMAX v Kutné Hoře na adrese Benešova 100/3)

- PPL doručení na adresu, platba dobírkou = 99 Kč  + 35 Kč za dobírku (zboží zaplatíš kurýrovi přepravní společnosti PPL při předání "z ruky do ruky" buďto hotově nebo platební kartou)

- PPL doručení na adresu, platba předem převodem = 99 Kč (kupní cena musí být uhrazena na náš účet v plné výši, po připsání peněz obratem posíláme objednané zboží prostřednictvím PPL)

- PPL doručení na adresu, platba předem online, Apple Pay, GoPay = 99 Kč  (kupní cena musí být uhrazena na náš účet v plné výši, po připsání peněz obratem posíláme objednané zboží prostřednictvím PPL)

- PPL parcelshop (doručení na výdejní místa PPL nebo do parcelboxů), platba dobírkou = 99 Kč  + 35 Kč za dobírku (zboží zaplatíš kurýrovi přepravní společnosti PPL při předání "z ruky do ruky" buďto hotově nebo platební kartou)

- PPL parcelshop (doručení na výdejní místa PPL nebo do parcelboxů), platba předem převodem = 99 Kč (kupní cena musí být uhrazena na náš účet v plné výši, po připsání peněz obratem posíláme objednané zboží prostřednictvím PPL)

- PPL parcelshop (doručení na výdejní místa PPL nebo do parcelboxů), platba předem online, Apple Pay, GoPay = 99 Kč  (kupní cena musí být uhrazena na náš účet v plné výši, po připsání peněz obratem posíláme objednané zboží prostřednictvím PPL)

 

c) Nadrozměrné objednávky:

(jedná se balíky delší nebo širší 120 cm, zejména např. nájezdy pod motorku, rampy..nebo balíky těžší než 31 kg)

  • Doprava 350 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA
  • Platba Bankovním převodem, Apple Pay, GoPay nebo online převodem ZDARMA
  • Platba dobírkou v ceně 35 Kč 

Balné NEÚČTUJEME !

Kdy dostanu potvrzení, že má objednávka byla přijata? 

Po přijetí objednávky se automaticky vygeneruje mail, který je Ti odeslán. Další mail posíláme třeba na upřesnění velikosti, ale většinou odesíláme další mail až po vyřízení objednávky. Od přepravní společnosti PPL dostaneš mail a SMS o přesné době doručení a taktéž s číslem balíku. Jinak máš možnost v aplikaci PPL změnit čas nebo místo doručení.

Kdy mohu zboží očekávat? 

Veškeré zboží, které lze objednat v našem e-shopu, Ti bude doručeno maximálně do třetího pracovního dne od přijetí objednávky. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, budeme Tě informovat. V případě, že u nás objednáš do 11,00 hodin a zboží máme skladem, balíček u Tebe může být již druhý den. V době před vánočními svátky se může dodací doba prodloužit.

Jaké způsoby dopravy nabízíte?

K zaslání zboží na území ČR využíváme služeb PPL. Máš možnost si vybrat buď doručení domů kurýrem PPL nebo doručení na výdejní místo tzv. Parcelshop, ve kterém si můžeš balíček vyzvednout během 7 dní. Pro menší balíčky si můžeš vybrat Parcelbox PPL, který má kratší lhůtu pro vyzvednutí (lhůtu se dozvíš v SMS i v mailu od PPL), za to ale můžeš vyzvedávat tvůj balík pomocí PINu v kteroukoliv denní nebo noční hodinu, prostě 24 hodin.

Zasíláte zboží na Slovensko a do zahraničí?

Ne, nezasíláme. Se slovenskými zákazníky to řešíme tak, že si balík mohou vyzvednout v Parcelshopu nebo v Parcelboxu blízko hranic, nebo jim ho vyzvedne nějaký známý.

Mohu vrátit zaslané zboží, pokud mi nebude vyhovovat?

Ano, můžeš tak učinit do 14 dnů od data dodání zboží. Jednoduše zboží zabalíš (nenošené,  v originálním balení) a pošleš zpátky k nám. My Ti poté obratem vystavíme dobropis a pošleme peníze zpět na tvůj účet, který uvedeš ve Formuláři na odstoupení od smlouvy. Odkaz na tento formulář ti je zaslán do mailu při vyřízení objednávky a také ho najdeš na našem e-shopu.

Jak postupovat při výměně špatně zvolené velikosti? 

Zboží s kopií dokladu zašli na naši adresu a my Ti obratem pošleme správnou velikost. Doporučujeme předem zavolat nebo nám napsat mail a upřesnit velikost.

Kde můžu uplatnit reklamaci a jak dlouho trvá její vyřízení?

Zboží zakoupené přes náš e-shop posílej přímo k nám do Kutné Hory na adresu MOTOJOMAX, s.r.o., Benešova 100/3, 284 01  Kutná Hora. Zákonná lhůta je třicet dní od zahájení reklamace, avšak v drtivé většině případů je reklamace vyřízena mnohem rychleji :))

Svůj dotaz zde nevidím? 

Pokud jsi zde nenašel odpovědi na Tvoje otázky, obrať se na Marťase, rád ti poradí -  volej nebo piš - kontakt.