PRIVÁTNÍ PRODEJ

Máš rád osobní přístup a chceš, aby se ti při výběru moto výbavy někdo plně věnoval?  Předal ti svoje letité zkušenosti?

Nebo nesnášíš fronty a velké obchody? 

Máme pro Tebe jedinečné řešení, pojď využít výhod našeho privátního prodeje a staň se králem/královnou našeho moto shopu v Kutné Hoře. Vyslyšeli jsme dotazy a přání našich zákazníků z motorkářské komunity a zavádíme jedinečnou novinku na poli českých moto obchodů, kdy jako první obchod v ČR zavádíme možnost rezervačního formuláře:

nová rezervace

O co se jedná?

Jedná se o službu soukromého prodeje, kdy je náš moto shop otevřený pouze pro Tebe a my majitelé obchodu Marťas a Ivet se Ti budeme plně věnovat. Nikdo cizí na Tebe nebude koukat, nebude Tě hodnotit, budeš tu pouze Ty a my a vše se v tu chvíli bude točit pouze kolem Tebe :)

Pro koho je služba určena?

Pro všechny motorkáře, motorkářky, jezdce na čtyřkolkách, na skútrech, děti, dospělé, důchodce, prostě všechny ty, kterým v žilách koluje benzin stejně jako nám :)

Jak to funguje? 

Je to jednoduché, pod prvním odstavcem tohoto článku klikneš na barevné tlačítko "Nová rezervace", a otevře se ti kalendář, ve kterém si najdeš volný termín, který se ti hodí. Vybrat si můžeš termíny vždy ve čtvrtek, pátek nebo sobotu. Termíny jsou rozdělené do dvou skupin dle náročnosti tvého výběru. Tzn. potřebuješ-li rukavice, přilbu nebo jinou jednu nebo maximálně dvě části moto výbavy = pak ti stačí rezervace na 1 hod. Pokud se chceš obléci od hlavy až k patě, pak si rezervuj hodiny dvě, ať si můžeš vše v klidu vyzkoušet. Mysleli jsme na toto rozdělení a při výběru termínu si můžeš zvolíš sám, buďto 1 nebo 2 hodiny :) Rezervaci lze provést až 1 měsíc dopředu, nejpozději 2 dny před termínem.

Co tě čeká po příchodu v našem stylovém Moto shopu?

Můžeš se těšit na stylové neformální prostředí rodinného moto shopu, skvělou kávu a uvolněnou atmosféru. Rádi Ti předáme naše více než dvacetileté zkušenosti, které s prodejem a výběrem moto oblečení již máme.

Jsi nováček v jedné stopě?

Nevadí, zarezervuj si u nás čas a společně vybereme tu nejvhodnější moto výbavu ke tvému stylu jízdy a typu motorky. No a jestliže ještě nevlastníš motorku, tak Ti rádi poradíme i s jejím výběrem tak, aby tvůj start do jedné stopy byl co nejlepším zážitkem :)

Je to vše?

No není, jak sám dobře víš, jedna věc je si vyzkoušet oblečení nebo výbavu v kabince, ale pro získání ideálního pocitu TI nabízíme i vyzkoušení na DEMO motorce, kterou v obchodě máme k dispozici pro všechny zákazníky. Pro nás, ale především pro tebe je velmi důležité, aby sis otestoval/a vybavení a odcházel/a maximálně spokojený/á s pocitem, že ti zakoupené oblečení opravdu sedí. Navíc, jak je u nás už tradicí, dostává každý zákazník za nákup DÁREK :)

Kolik tato služba vlastně stojí?

A to je ta nejlepší zpráva na konec, služba Privátní prodej pro zákazníky MOTOJOMAX.CZ je zcela zdarma !

Doporučení

Doporučujeme ti přijít na tvoji rezervaci včas. Lepší je přijít o kousek dříve a chvilku počkat, než přijít o 10 minut později. Pokud se opozdíš, pak se ti tvůj zarezervovaný čas zbytečně zkrátí. Nemůžeme ti ho bohužel prodloužit, jelikož jsou před i po tobě objednáni další zákazníci. 

Storno rezervace

Rezervaci můžeš stornovat 2 dny před termínem.
 

Těšíme se na Tebe a nezapomeň, že službu privátního prodeje najdeš pouze v MOTOJOMAXu v Kutné Hoře.

 

Jak hodnotí Privátní prodej naši zákazníci?