Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Od 10.5.2021 MÁME OTEVŘENO Po-Pá 9,30-12,00 a 13,30-17,30hod !

O NÁS

motojomax_tym

Motorky jsou náš život a naše celoživotní vášeň. 

Jsme rodinná motorkářská firma, která miluje vůni benzínu. Před 19 lety jsme vdechli život stylovému motorkářskému obchodu. Nemáme potřebu si na nic hrát - děláme obchod prostě “jinak”. Komunikujeme. Testujeme si vše sami - máme osobní zkušenost. Zároveň si sami děláme záruční i pozáruční servis. Nabízíme jen námi ověřené kvalitní moto oblečení, doplňky a náhradní díly. Děláme jen to, čemu věříme a děláme to naplno.

Jako zákazník pro nás neznamenáš číslo v systému, TY jsi u nás vždy na prvním místě. Budeme ti naslouchat a žádný med kolem pusy - všechno říkáme na rovinu. Poradíme ti a odpovíme na dotazy, ukážeme ti, jak vše funguje a prozradíme tipy z praxe. Naším cílem je tvoje spokojenost - a naše dobře a poctivě odvedená práce. To je i důvod, proč nás to pořád baví :)

Proč se k nám zákazníci vrací? Individualita - ale ne žádná velká věda :) Víme, že jsi originál - jeden na týhle planetě - proto se nám neboj říct svoje přání a my už se o zbytek postaráme :) A budeme tvé nadšení sdílet :) Sháníš libovej výfuk, speciální plexi, řídítka, světla, řetěz nebo cokoliv dalšího? Ozvi se, těšíme se na tvou návštěvu! 

Náš stylový kamenný obchod najdeš v Kutné Hoře  

Kontakt na nás:    info@motojomax.cz       tel. +420 606 610 227

facebook_motojomax   logo_instagram_male  linkedin_motojomax    youtube-1837872_640


Marťas
Majitel + obchod

Firmu Motojomax úspěšně řídí a rozvíjí vždy usměvavý Marťas. Je to motorkář srdcem i duší a jeho vášeň pro motosport poznáš už při prvním setkání. K zákazníkům přistupuje energicky a poctivě, dokáže pro každého najít to „pravé ořechové“ díky svým mnoholetým zkušenostem. Stylový obchod, jak ho znáš dnes, prošel celou řadou úprav a vylepšení – vše, co v shopu můžeš vidět, je dílem právě Marťase. Je to prostě kluk šikovnej :)
 
Ivet
Finance + eshop + obchod
Bez téhle malé ženy s velkým Ž by to tady prostě nefungovalo. V motoshopu Ivet zastává tu hezčí (sorry Marťas) a něžnější část a má na starosti celou Motojomax podporu. Prostě a jednoduše dělá „TO VŠECHNO“ v zákulisí. Umí si poradit s webem i e-shopem, účetnictvím a nelekne se ani zdrojového kódu. Samozřejmě můžeš Ivet potkat i v obchodě, buď klasicky u kompu s kotlem kafe nebo mezi zákazníky. Díky svým osobním motorkářským zkušenostem a silné empatii přistupuje k zákazníkům individuálně a s pochopením, pro každého najde vždy nejvhodnější variantu tak, aby odcházel s úsměvem na tváři.  

Vláďa
Tester + IT podpora
„Hele, ono to nějak nefunguje“ – tím to většinou začíná a u Vládi to díkybohu končí :) Software i hardware si u nás chrochtají blahem. Mimo IT svět ho také občas potkáš u nás v obchodě s úsměvem od ucha k uchu. No, a protože miluje motorky stejně jako my, a je zapálený do všech možných inovací a novinek (prostě technický typ :)), testuje pro nás vybrané moto oblečení a doplňky.

Veru
Marketing + sociální sítě
Naše kreativní duše. Od mala se pohybuje mezi motorkama a můžeme říct, že je skoro „odkojená“ benzínem. Zajímavostí je, že sama motorkářka není. Nám to ale vůbec neva, nápadů má tolik, že jí skoro nestačí excelovská tabulka a my občas taky ne :) Veru u nás v obchodě potkáš minimálně, ale na 100 % jí uvidíš při nějaké MOTOJOMAX akci, kde to žije :)


Naše MOTTO: Zákazník vždy až na prvním místě.