O NÁS

motojomax_tym

Motorky jsou náš život a naše celoživotní vášeň

Jsme rodinná motorkářská firma, která miluje vůni benzínu. Před 20 lety jsme vdechli život stylovému motorkářskému obchodu. Nemáme potřebu si na nic hrát - děláme obchod prostě “jinak”. Komunikujeme. Testujeme si vše sami - máme osobní zkušenost. Zároveň si sami děláme záruční i pozáruční servis. Nabízíme jen námi ověřené kvalitní moto oblečení, doplňky a náhradní díly. Děláme jen to, čemu věříme a děláme to naplno.

Jako zákazník pro nás neznamenáš číslo v systému, TY jsi u nás vždy na prvním místě. Budeme ti naslouchat a žádný med kolem pusy - všechno říkáme na rovinu. Poradíme ti a odpovíme na dotazy, ukážeme ti, jak vše funguje a prozradíme tipy z praxe. Naším cílem je tvoje spokojenost - a naše dobře a poctivě odvedená práce. To je i důvod, proč nás to pořád baví :)

Proč se k nám budeš vracet? Individualita - ale ne žádná velká věda :) Víme, že jsi originál - jeden na týhle planetě - proto se nám neboj říct svoje přání a my už se o zbytek postaráme :) A budeme tvé nadšení sdílet :) Sháníš libovej výfuk, speciální plexi, řídítka, světla, řetěz nebo prostě jen pohodlný hadry?

 

Ozvi se, těšíme se na tvou návštěvu!  

Kontakt na nás:    info@motojomax.cz       tel. +420 606 610 227

facebook_motojomax   logo_instagram_male  linkedin_motojomax    youtube-1837872_640

moto obleceni

nebo to přijeď omrknout osobně do našeho stylového kamenného obchodu v Kutné Hoře  

moto eshop

 

Kdo se mi tam bude věnovat?

Marťas
Majitel + obchod

Firmu Motojomax úspěšně řídí a rozvíjí vždy usměvavý Marťas. Je to motorkář srdcem i duší a jeho vášeň pro motosport poznáš už při prvním setkání. K zákazníkům přistupuje energicky a poctivě, dokáže pro každého najít to „pravé ořechové“ díky svým mnoholetým zkušenostem. Stylový obchod, jak ho znáš dnes, prošel celou řadou úprav a vylepšení – vše, co v shopu můžeš vidět, je dílem právě Marťase. Je to prostě kluk šikovnej :)
 
Ivet
Eshop + obchod
Bez téhle malé ženy s velkým "Ž" by to tady prostě nefungovalo. V motoshopu Ivet zastává tu hezčí (sorry Marťas) a něžnější část a má na starosti celou Motojomax podporu. Prostě a jednoduše dělá „TO VŠECHNO“ v zákulisí. Umí si poradit s webem i e-shopem, účetnictvím a nelekne se ani zdrojového kódu. Samozřejmě můžeš Ivet potkat i v obchodě, buď klasicky u kompu s kotlem kafe nebo mezi zákazníky. Díky svým osobním motorkářským zkušenostem a silné empatii přistupuje k zákazníkům individuálně a s pochopením, pro každého najde vždy nejvhodnější variantu tak, aby odcházel s úsměvem na tváři.  

Vláďa
Tester + IT podpora
„Hele, ono to nějak nefunguje“ – tím to většinou začíná a u Vládi to díkybohu končí :) Software i hardware si u nás chrochtají blahem. Mimo IT svět ho také občas potkáš u nás v obchodě s úsměvem od ucha k uchu. No, a protože miluje motorky stejně jako my, a je zapálený do všech možných inovací a novinek (prostě technický typ :)), testuje pro nás vybrané moto oblečení a doplňky.

Veru
Marketing
Naše kreativní duše. Od mala se pohybuje mezi motorkama a můžeme říct, že je skoro „odkojená“ benzínem. Zajímavostí je, že sama motorkářka není. Nám to ale vůbec neva, nápadů má tolik, že jí skoro nestačí excelovská tabulka a my občas taky ne :) Veru u nás v obchodě potkáš minimálně, ale na 100 % jí uvidíš při nějaké MOTOJOMAX akci, kde to žije :)


Naše MOTTO: Zákazník vždy až na prvním místě
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení