Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Objednávky si můžete v kamenné prodejně vyzvednout KDYKOLIV po předchozí domluvě.

O nás

Jsme rodinná motorkářská firma s 18letou tradicí. Náš Stylový kamenný obchod a e-shop najdeš v Kutné Hoře :)

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

nabízíme pouze kvalitní značkové motooblečení a doplňky pro motorkáře - RST, 4SR, CLOVER, SEGURA, BERING, AYRTON, SPARTAN, SCOTT, ADRENALINE, ALPINESTARS, FLY RACING, SPIDI, SHARK, CASSIDA, SCORPION, ASTONE, NOX, SENA, AIROH, VEMAR, 100%, OXFORD, KORE, XPD, TCX, FORMA, SIDI, ROLEFF, PINLOCK, KAPPA, GIVI, SHAD, MUC OFF, Fulbat, BS Battery, HIFLO, MOTUL, BEL RAY, BIKE IT, HELITE, SW MOTECH a plno dalších kvalitních značek

 Obchod najdeš v centru Kutné Hory na kruhovém objezdu u Úřadu práce v ulici Benešova 100/3, pěkně schovaný mezi domy. U zastřešeného vchodu je příjemné posezení i pro kuřáky, včetně parkoviště pro motocykly, takže svého miláčka budeš mít stále na očích. Před vstupem do motoobchodu také najdeš uzamykatelné skříňky na přilby, takže při výběru zboží budeš mít volné ruce. Tak na co ještě čekáš, skoč na svůj bike a udělej si příjemnou projížďku s ještě příjemnější zastávkou v Kutné Hoře, kde po návštěvě našeho obchodu MOTOJOMAX, můžeš navštívit krásné památky a zajít do jedné z mnoha příjemných hospůdek :)

Jo a děláme taky skvělý kafe a ZADARA :) 

 

 Těšíme se na tebe JOMAXÁCI

Naše MOTTO: Zákazník vždy až na prvním místě.