Helmy na motorku Scorpion - novinky 2022

Americká značka Scorpion má mezi motorkářema i motorkářkama spousty spokojených zákazníků. Předností těchto helem na motorku je především dofuk tváří, který najdeš ve všech jejich moto helmách kromě vyklápěcích. Helmy jsou vybaveny čirým plexi (u vybraných modelů i kouřovým, ale to se dozvíš níže), můžeš je ale doladit i plexi stylovým - chromovým, zlatým nebo barevným.. Nové designy roku 2022 mají opravdu povedené barvy, na fotkách vypadají dobře, ale ve skutečnosti vypadají o Level výš :) Pojďme se na ně podívat trochu blíž:

Integrální moto helmy Scorpion - řada EXO-R1 Carbon a EXO-R1

Nejvyšší řada moto přileb Scorpion - to jsou sportovní helmy EXO-R1 Carbon a EXO-R1. Jsou to opravdu velmi lehké přilby (cca 1150g podle velikosti), kde máš v ceně jak čiré, tak i tmavé plexi a pinlock. Dofuk tváří, příprava na dioptrické brýle, výborná ventilace, zapínání na DD kroužky, nosní i bradový deflektor jsou u této řady samozřejmostí. Protože je to sportovní řada, není v těchto helmách sluneční clona.

Helmy Scorpion EXO-R1 Carbon:

přilba_scorpion_exo_r1_carbonHelma Scorpion Exo R1 Carbon

Helmy Scorpion EXO-R1:

přilba_scorpion_exo_r1Helma Scorpion Exo R1

Integrální moto helmy Scorpion - řada EXO-1400 Carbon a EXO-1400

Nejvyšší řada helem Scorpion se sluneční clonou, to jsou přilby EXO-1400 Carbon a EXO-1400. V ceně čiré i tmavé plexi, pinlock, bradový deflektor, dofuk tváří, příprava pro dioptrické brýle a spoustu dalších vychytávek :) No a velmi příjemná váha - 1320g u carbonové verze a 1380g u kompozitové.

Helmy Scorpion EXO-1400 Carbon:

přilba_scorpion_exo_1400_carbon

Helma Scorpion Exo-1400 Carbon v šesti nových barvách

přilba_scorpion_exo_1400_carbon_solid

Helma Scorpion Exo-1400 Carbon Solid

Helmy Scorpion EXO-1400:

přilba_scorpion_exo_1400

Helma Scorpion Exo-1400

přilba_scorpion_exo_1400-crop

Helma Scorpion Exo-1400

přilba_scorpion_exo_1400_pro_damy

Dámské helmy Scorpion Exo-1400 pro motorkářky

Integrální moto helmy Scorpion - řada EXO-520

Špičková přilba s plnou výbavou za dobrý peníze, to je řada EXO-520. Dofuk tváří, příprava na dioptrické brýle i interkom, sluneční clona, tři horní a jedna bradová ventilace, čiré plexi s pinlockem v ceně... a nové tři barvy:

přilba_scorpion_exo_520

Helma Scorpion Exo-520

Vyklápěcí helmy Scorpion - řada EXO-TECH Carbon a EXO-TECH

Vyklápěcí přilby Scorpion, které mají dvě certifikace, a to pro integrální i otevřenou variantu. Bradu můžeš překlopit až dozadu, sluneční clona, čiré plexi i s pinlockem, skvělý systém ventilace..

Helmy Exo-tech Carbon a nové dvě barvy:

přilba_scorpion_exo_tech_carbon

Vyklápěcí helma Scorpion Exo-Tech Carbon

Helmy Exo-tech:

přilba_scorpion_exo_tech

Vyklápěcí helmy Scorpion Exo-Tech

Helma na motorku - integrální i motokrosová v jednom?

Integrální helma EXO-HX1 Carbon materiál carbon a EXO-HX1, která je vyrobena z nového materiálu TCT (Tri Composit Technology) – velmi lehkého a odolného, který při nárazu umožňuje progresivní deformaci skeletu a absorpci energie. Tuto přilbu si jednoduše imbusákem předěláš na motokrosovou (stačí sundat hlavní plexi a nasadit kšilt, který je součástí balení). A pokud sundáš i sluneční clonu, tak můžeš do helmy vrazit i motokrosové brýle :) Přilbu dostaneš s čirým plexi a s pinlockem. Karbonová verze má v ceně navíc ještě i  tmavě kouřové plexi A taky jistě oceníš uzavíratelnou bradovou ventilaci, uzavíratelnou horní ventilaci s ovládáním uvnitř přilby (na bradě), vyjímatelnou, pratelnou a velmi příjemnou vnitřní výstelku, novou certifikaci 22.06 a zapínání na mikrometrickou sponu.

přilba_scorpion_exo_hx1_carbonHelma Scorpion Exo-HX1 Carbon

 

helma_scorpion_hx1Helma Scorpion Exo-HX1

Všechny přilby Scorpion mají v balení vždy čiré plexi. U některých vyobrazených přileb vidíš na obrázku plexi zrcadlové, zlaté, modré, červené anebo měnící barvy, ty si můžeš u nás také objednat :)

Aby ti helma dlouho a dobře sloužila, je potřeba se o ni starat. Jak na údržbu přilby se dozvíš v našem článku :)

Potřebuješ do helmy namontovat interkom a netroufáš si na to? Potřebuješ servis tvojí moto přilby? Tak můžeš využít naši odbornou pomoc :)

Sleduj nás taky na facebooku nebo na instáči s hashtagem #motojomaxcz.  V případě jakýchkoliv dotazů piš info@motojomax.cz nebo volej Marťase 606 610 227

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 facebook_motojomax  logo_instagram_male   linkedin_motojomax        youtube-1837872_640

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení