KOMBINÉZY

Motojomax Ti nabízí kožené kombinézy na motorku od České značky 4SR a Anglické značky RST. Vybrat si můžeš mezi jednodílnou nebo dvoudílnou variantou.

Kombinézy 4SR

Pro všechny kombinézy 4SR platí = značkové chrániče od renomovaných firem, 1,2 mm silná hovězí kůže, trojité švy, flexibilní prvky... prostě maximální pohyb, komfort, pohodlí a především bezpečnost !!! Všechny jednodílné racing kombinézy 4SR mají soustavu 18 ergonomicky umístěných chráničů, jedná se o nejvyšší počet chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec.
Ve 4SR nedělají rozdíly, proto jsou nejdražší závodní kombinézy 4SR vyrobeny ze stejné kůže, šité shodnou technologií a vybaveny stejnými chrániči, jako kombinézy určené vám, zákazníkům. Základní, ořezané modely u 4SR nehledejte. Co vydrží kombinéza 4SR ? O technologích švů a testech se dočteš v našem blogu. Více o chráničích 4SR, kůži.. najdeš v článku ..

Kombinézy RST

Kombinézy RST jsou na trhu již od roku 1988 a jsou prověřeny závodníky na celém světě v MotoGP, MS Superbike, v Britských superbikách a především na TT Isle of Man. U dvoudílných kombinéz může mít bunda a kalhoty rozdílnou velikost až o dvě čísla, a přesto je k sobě bez problémů připneš hlavním zipem. RST nabízí čtyři řady kombinéz, takže si opravdu vybere každý :)

 

Nejprodávanější

500
28380150028380
Značky
Barva
Kategorie
Materiál
Typ kombinézy
Velikost

Stránka 1 z 6 - 94 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 94 položek celkem