Přípravek na čištění vnitřku helmy a oblečení Muc off foam

270 Kč
Skladem ihned
Dárkově zabalit ?
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

čistící přípravek na interiér helmy, vnitřek textilní i kožené bundy, vnitřek textilní i kožené kombinézy, na boty, rukavice ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící přípravek Muc Off Foam Fresh ti pomůže vyčistit interiér helmy, ale i podšívku kožené nebo textilní bundy, vnitřek kombinézy na motorku, nebo chrániče a boty. Čistí jednoduše pomocí aktivní pěny zejména savé materiály, které přicházející do styku s lidským tělem, jako jsou boty, rukavice, funkční prádlo, kombinézy..

 Vlastnosti:

  • desinfekce s aktivní pěnou
  • rozkládá zápach a biologické nečistoty již na molekulární úrovni
  • aktivní složky je třeba nechat několik hodin působit
  • svěží citrónová vůně
  • všestranné využití v každodenním životě při čištění vnitřků bot, helem, rukavic, chráničů, kombinéz atd.
  • jednoduchá a rychlá aplikace
  • určeno pro všechny aktivní lidi a lidi v pohybu
  • 400 ml

Jak to funguje?

Pěna po aplikaci asi v průběhu 10 minut z povrchu zmizí a promění se v kapalinu. Stálé aktivní složky pěny tak lehce pronikají do hloubky struktury znečištěného materiálu. Citlivě tak odstraňují nečistoty z vnitřku i povrchu materiálu a zanechávají svěží citronovou vůni, která je příjemná a svěží. V případech předchozího vysokého znečištění je třeba nechat aktivní složky působit déle nebo proces opakovat.

Jak aplikovat pěnu?

Před použitím je potřeba spray důkladně protřepat. Poté již stačí pěnu aplikovat do obuvi, helmy atd. tak, aby pokryla celý povrch a již ji nechat jen působit a vyschnout. Doporučujeme několik hodin s ohledem na předchozí stupeň znečištění. Ideální aplikace je přes noc cca 8-12 hodin. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme povrch nejdříve očistit od nečistot typu bláto a podobně a nechat důkladně vyschnout. Není to však podmínkou a pěnu lze aplikovat například i bezprostředně po sportovním výkonu. Při aplikaci použij ochranné brýle.

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe helmy
Příležitost: Narozeniny, Vánoce
Objem: 400 ml
Typ dárku: Praktický
Výrobce: MUC-OFF
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: