Balzám na kůži

270 Kč
Skladem ihned
Dárkově zabalit ?
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

balzám na ošetření hladké kůže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balzám na kůži je přírodní produkt vyrobený ze včelího vosku. Nanáší se přiloženou houbičkou, kterou dostaneš k balzámu zdarma. Balzám je vhodný pro údržbu veškeré hladké kůže např. kožené bundy na motorku, kožených motokalhot, rukavic i bot. Tento balzám můžeš použít i doma na údržbu koženého oblečení na běžné nošení nebo na kožený nábytek. Včelí balzám dodáváme v nádobě o objemu 250ml, takže ti klidně vydrží několik let.

Balzám kůži chrání, impregnuje a vrací jí jas. Kůže ošetřená balzámem na kůže potom více vydrží a vypadá lépe. Pokud před použitím potřebuješ kůži vyčistit, doporučujeme přípravek na mytí - mýdlo 4SR.

Objem 250 ml

Použití:

Kožený oděv nejprve vyčisti nebo otři vlhkým čistým hadrem a nech v dobře větrané místnosti volně uschnout. Na suchý a čistý kožený oděv pak můžeš aplikovat balzám na kůži. Přiloženou houbičkou si naber trochu balzámu na kůži a krouživým pohyby vetři do kůže. Není potřeba nanášet tlustou vrstvu - spíše menší vrstvu a dobře rozetřít. Houbičkou jemně roztírej, nemusíš tlačit ani dřít. Po nanesení nech zase volně v dobře větrané místnosti, dokud se balzám nevstřebá. Druhý den po nanesení vezmi suchý hadřík a kožený oděv vylešti. A máš hotovo :)

Pozor ! Pokud si balzámeme ošetříš např. kalhoty nabo rukavice na motorku, tak v žádném případě ihned po nanesení balzámu na motorku nesedej. Než se balzám vstřebá, tak by ti to dost klouzalo !

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění moto oblečení
Příležitost: Narozeniny, Vánoce
Kategorie: Dámské, Pánské
Typ dárku: Praktický
Výrobce: 4SR
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

For Street Racing s.r.o., neboli 4SR je česká firma, vyrábějící stylové a funkční oblečení na motorku té nejvyšší kvality. Sami jsou aktivní motorkáři a závodníci, proto je veškerý design, materiály, vývoj a testování pod jejich osobní kontrolou. V nabídce 4SR najdeš bundy, rukavice, kombinézy, kalhoty a další doplňky, jako například chrániče nebo volnočasové oblečení.

 #ShowMore# 

 

VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ FUNKČNOST PRODUKTU, NE CENA ČI DESIGN

Ve 4SR vyrábí především produkty funkční a bezpečné. Cena či design jsou důležité faktory při rozhodování zákazníka o koupi, to si samozřejmě uvědomují, především ale přemýšlí o funkčnosti produktu. V jejich sortimentu nikdy nenajdeš pouze designové výstřelky, každý detail má své opodstatnění.


VÝVOJ A ZKUŠENOSTI ZE ZÁVODNÍHO PROSTŘEDÍ

Kde nejlépe vyzkoušet v reálných podmínkách nové chrániče, rukavice či nový střih kombinézy? Samozřejmě že v závodních podmínkách. A to je důvod, proč na vývoji velice úzce spolupracují se zkušenými závodními jezdci. 4SR má pouze jednu modelovou řadu jednodílných a dvoudílných kombinéz, na které soustavně pracuje již přes 13 let! Tento střih je prověřen četnými pády profesionálních závodníků v Moto GP, WSBK nebo BSB a také spoustou z vás, běžných motorkářů.

 

 

SPOLUPRÁCE S PŘEDNÍMI VÝROBCI PROTEKTORŮ

Produkty 4SR musejí vždy s rezervou splňovat nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti. Proto nevyrábí protektory vlastní, ale používají vždy to nejlepší z daného segmentu, od specializovaných výrobců. Tvrdé, plastové chrániče, podložené molitanovou vrstvou jsou již dávno pasé, nesplňují nové certifikace a používaly se v 90. letech. 4SR kombinézy jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěnými chrániči, jedná se o nejvyšší počet chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec. U kombinéz padla volba na viscoelastické chrániče od firmy Betac, které současnou normu EN 1621-1:2012 splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+, což my motorkáři v letních měsících potřebujeme. U všech 4SR kevlarových jeans jsou použity chrániče italské značky Safe Tech, který kryjí nejen koleno, ale i holeň. Samozřejmostí je nejvyšší certifikace LEVEL 2 T+ a 3D ergonomický tvar chrániče.

KOMBINÉZA CHRÁNÍ JEZDCE, NE CERTIFIKACE

Zákazník, který chce kvalitní motocyklový oděv, by si měl uvědomit, že se o jeho bezpečí stará konkrétní produkt a ne certifikace. Certifikace CE EN 1621-1 má natolik nízké standardy, že ji splní i méně kvalitní výrobky. Produkty 4SR vysoce překračují limity určené touto normou.


SHODNÉ VÝROBKY PRO ZÁKAZNÍKY JAKO PRO ZÁVODNÍ JEZDCE

Je úplně jedno, zda jsi pouliční závodník či jezdec mistrovství světa. Pro 4SR jsi stejně důležitý. Produkty 4SR určené zákazníkům jsou vyrobeny ze shodného materiálu, na jejich šití je použita totožná technologie a jsou vybaveny identickými protektory jako výrobky pro jejich závodníky. 4SR hraje fér, proto nevyrábí základní, ošizené, modelové řady kombinéz, jak je to zvykem u mnohých značek. 

 Zdroj: www.4sr.cz