Vyjížďka čínských moto

První vyjížďka čínských moto ..

Vyjížďka JOMAX pouze pro čínské skútry, motocykly a čtyřkolky

26.5.2007 v sobotu jsme pořádali 1. Vyjížďku JOMAX pouze pro čínské skútry, motocykly a čtyřkolky. Sraz byl ve 13:30 na parkovišti u Celního úřadu - Kutná Hora vedle OBILY. Musím přiznat, že jsme nečekali velkou účast, ale přeci jenom 25 motorek bylo opravdu málo. (Je fakt, že ještě v 11 hodin pršelo a plno lidí to zřejmě odradilo a taky v Chotusicích byl letecký den). Ale i tak jsme odjeli ve 14:15 za tropického slunečného počasí 31°C. Vyrazili jsme i s doprovodem asi 30 motocyklů na Kutnou Horu, Nové Dvory a dále směr Kačina. Naproti zámku u Hospody Na Huse jsme se všichni občerstvili a pokecali o životě a motorkách. Mimochodem nejmladší účastník měl 16 let a nejstarší 65 let. Díky za pohodové odpoledne s příjemnými lidičkami.
Děkujeme všem za účast a určitě Vás rádi všechny uvidíme na zakončení letošní sezony na konci září. Veškeré info bude na našich stránkách.
                                                                                                                                                                       Čus Bus JOMAXÁCI

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení