Jarní vyjížďka 2007

Jarní vítání motosezony ..

28.4.2007 jsme pořádali jarní vyjížďku. Sraz byl od 13:30 na parkovišti u Celního úřadu vedle OBILY v Kutné Hoře, ale první motorky se začaly sjíždět již o hodinu dříve. Takže kolem 13:30 už bylo na parkovišti odhadem 180 motorek, nakonec jsme napočítali 367 motocyklů všech kubatur. (Kaskadér SPORŤÁK a já se Vám touto cestou omlouváme, že nemohl dorazit, ale jeho motorka bohužel nevydržela trénink a nebylo v našich silách ji dát dohromady. Ale kdybyste ho chtěli vidět jezdit, tak bude letos 26.5.2007 soutěžit na soutěži našich nejlepších českých kaskadérů.)

Odjezd byl ve 14:15 za krásného slunečného počasí 26°C. Vyrazili jsme na Kutnou Horu, Suchdol, Uhlířské Janovice, a dále směr Český Šternberk. Cesta 45 km dlouhá proběhla v pohodě a v 15:10 jsme dorazili na parkoviště pod hradem, kde byl trošku problém s parkováním. Ale snad jste se nějak vešli. (Není pro nás jednoduché najít nějaký plac na parkování, jelikož je Vás čím dál tím víc a skoro 400 motorek někam postavit není sranda. Když budete mít někdo nějaký nápad nebo tip, tak mi zavolejte.)

Děkujeme všem za účast a určitě Vás rádi všechny uvidíme na zakončení letošní sezony na konci září. Veškeré info bude na našich stránkách.

Všem přejeme do letošní sezony hodně zdraví, mnoho kilometrů bez nehod a slunce nad hlavou.

                                                                                                                            Čus Bus JOMAXÁCI

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení