RST a Airbagové motooblečení

Pro anglickou značku RST je bezpečnost jádrem všeho. Pokud je to možné, vkládají celé páteřové chrániče do všech oděvů a jsou první britskou značkou, která nechala celý svůj sortiment testovat a certifikovat CE podle normy PrEN17092. Dalším krokem pro RST je představení řady oděvů nabízejících zvýšenou ochranu jezdce, a to použitím technologie airbagu.

Společnost RST posunula bezpečnost na vyšší úroveň a je hrdá na to, že spolupracuje s odborníky IN&MOTION na konstrukci opravdu funkčního airbagového systému a věří, že nejlepším způsobem, jak zvýšit bezpečnost jezdce, je plně integrovat technologii airbagu přímo do motooblečení. Tento integrovaný systém je také jediný systém schválený FIM a DORNA pro světové závody.

Protože v RST sami jezdí na motorkách, rozumí tomu, co jezdec potřebuje, pokud jde o bezpečnost, pohodlí a vzhled. Proto v RST přijali s radostí výzvu spojit své dovednosti a vytvořit první řadu integrovaných airbagových motooděvů a zkombinovat ergonomický design  a špičkovou ochranu.

Tyto motooděvy byly testovány nejlepšími profesionálními jezdci RST.

Znalosti získané během nespočetných hodin vývoje a testování produktů značce RST umožňují zaručit tvoji maximální bezpečnost. Vývoj airbagové závodní kombinézy V4.1, která byla testována při závodech na ostrově MAN, a také nespočet kilometrů najetých legendami, jako jsou Jan Hutchinson a Conor Cummins, nám umožnily ověřit, že design a ergonomie kombinéz  splnila  přísné požadavky stanovené vývojovým týmem RST a především potřeby jezdců tohoto kalibru.

Poté v RST nechali mezinárodní tým jezdců, včetně Kennyho Foraye (Moto E), Alexe Lowese (WSBK) a samozřejmě zakladatele RST a mistra britských Supertwinů Johnnyho Towerse, ověřit airbagový systém v kombinéze V4.1 na závodních tratích po celém světě. Až poté byla její výroba definitivně schválena a airbagová kolekce RST se dostane do prodeje na jaře 2020.

Vše, co se dozvěděli o integrované technologii In&Motion, použili v programu vývoje bund RST. Vybrali vždy jednu bundu z každé kategorie, a to koženou GT, pasovou textilní GT a legendární turistickou bundu Adventure X, do kterých dali airbagový systém.

Sortiment s integrovanými airbagy

Kolekce RST s plně integrovanými airbagy nabízí skvělé pohodlí, design a navíc zvýšenou ochranu jezdce. Typy airbagového motooblečení:

Airbagová kožená jednodílná kombinéza RST Race Dept V4.1 Kangaroo - TOP

Tato kombinéza byla vyvinuta pro nejextrémnější závodní prostředí na světě. V4.1 je čistě závodní kombinéza vyrobená z nejkvalitnější klokani kůže a z prémiové hovězí kůže třídy A. Aramidová podšívka na exponovaných místech, všechny použité chrániče CE Level 2. Kombinéza V4.1 vysoce překonává nejlepší CE hodnocení AAA. Obrácený suchý zip na kolenních sliderech, loketní měnitelné slidery a na vnitřních stranách kolen gripy dále vylepšují skutečnou závodní reputaci této kombinézy. 

Jednodílná kožená kombinéza RST Pro Series AIRBAG CE v několika barevných provedeních

Je střižena méně agresivně než závodní kombinéza V4.1. Má certifikát CE úroveň AAA a je ideální volbou pro závodní a okruhové ježdění. vyrobena ze super pružné prvotřídní hovězí kůže, doplněna bezešvým čtyřcestným tkaným strečem s flexibilními panely, které se táhnou od boku těla k pažím přes hrudník, kolena, lokty, zadní část zad, vnitřní lýtko až na stehna. To minimalizuje omezení pohybu těla, nabízí vyšší úroveň pohodlí na motorce i mimo ni, a je důležité pro nafouknutí airbagu v případě aktivace. Dvouvrstvá kůže v oblasti sedu je navíc doplněna chráničem kostrče a vnitřní část kolen je vybavena technologií Dupont ™ Kevlar®, která pomáhá lepšímu kontaktu s motorkou. Špičkové bezpečnostní prvky jako sada certifikovaných CE chráničů, ramenní a kolenní chrániče z TPU, rychloupínací loketní a kolenní slidery a samozřejmě integrovaná technologie airbagu In&motion dělají z této kombinézy jedničku ve své kategorii.

Jednodílná kombinéza RST Podium AIRBAG CE

Kombinéza bez sliderů v jednoduchém střihu. Má certifikát CE úroveň AAA, je vyrobena ze super pružné prvotřídní Full Grain kůže, doplněna bezešvým čtyřcestným tkaným strečem s flexibilními panely dolní zadní části zad, které se táhnou od boku těla k pažím přes hrudník, kolena, lokty, zadní část zad, vnitřní lýtko až na stehna. To minimalizuje omezení pohybu těla, nabízí vyšší úroveň pohodlí na motorce i mimo ni, a je důležité pro nafouknutí airbagu v případě aktivace. Dvouvrstvá kůže v oblasti sedu, pevná rychleschnoucí podšívka ze 3D Quick Dry síťoviny snadno absorbuje pot. Spolu s ventilačními panely na hrudi, břiše, vnitřních stehnech a zádech tě udrží svěží. Tato vylepšená podšívka usnadňuje oblékání a svlékání kombinézy a také zde jednoduše vstoupíš do In&boxu a k bombičce airbagu.

Airbagová kožená bunda RST GT

Díky nejkvalitnější hovězí a anilinové kůži posouvá bunda GT ergonomii a pohodlí na vyšší úroveň. Komfort je dále vylepšen perforovanými panely a podšívkou s 3D síťoviny, která zajišťuje proudění vzduchu kolem celého těla. CE hodnocení bundy převyšují podmínky pro udělení AAA, chrániče CE Level 2 v kombinaci s decentními externími chrániči ramen a integrovaný In&Motion Airbag. Díky těmto prvkům nabízí bunda GT nejvyšší možnou úroveň ochrany pro každého jezdce.

Airbagová kožená bunda RST Sabre

Sportovní kožená bunda Sabre CE je díky flexibilním panelům velmi pohodlná a budeš se v ní okamžite cítit pohodově. Moto bunda Sabre CE patří do kombinace k černým kalhotám Sabre (kalhoty nabízíme v klasické, prodloužené nebo zkrácené délce), se kterými tvoří dvoudílnou kombinézu. Může být ale použita s jakýmikoliv kalhotami RST a zipem ji spojiš s až o 2 většími či menšími velikostmi. Díky měkké a poddajné prémiové hovězí kůži se v této bundě budeš od první chvíle cítit velmi komfortně. Perforované panely a vnitřní vložka ze 3D síťoviny napomáhají proudění vzduchu a regulují vnitřní prostředí. Tím se i jízda v horkém letním počasí výrazně zpříjemní. Tuto bundu na motorku ale využiješ i v chladnějším počasí, a to díky termální podšívce, která je vyjímatelná. Spojovací zip po celém obvodu umožňuje snadné sepnutí bundy s kalhotami RST. To je nejen praktické, protože ti nepotáhne na záda, ale také velmi bezpečné. Na vysoké bezpečnosti, díky které si bunda vysloužila nejvyšší hodnocení v certifikace CE – AAA se podílí i chrániče ramen a loktů.

Textilní bunda na motorku RST Pro Series Adventure-X Airbag CE

Tato bunda se hodí do jakéhokoliv prostředí, které si dokážeš představit. Od hluboké zimy na skotské vysočině až po jízdu přes Saharu uprostřed léta. Všude tam s tebou může být po celou dobu bunda Adventure-X, která má nově vyjímatelnou teplou vložku kombinovanou s voděodolnou membránou SinAqua. Tato vložka se dá velmi rychle vyjmout a uložit do zadní kapsy na bundě. Velké větrací panely umožňují při úplném otevření enormní proudění vzduchu. Kapsa na picí vak (k dostání samostatně) tě udrží v pohodě. Přidáním špičkových bezpečnostních prvků CE Level 2, venkovních ramenních sliderů a samozřejmě In&Motion integrované Airbagové technologie vzniká nejlepší turistická bunda v nabídce RST !

Airbagová textilní bunda RST GT

Podobně jako kožená bunda GT, má i textilní bunda s airbagem celou řadu specifikaci, které nelze přehlédnout. Otěru odolná tkanina HTC nabízí pohodlí a pružnost, které jsou při jízdě opravdu patrné. Membrána SinAqua tě udržuje v suchu, nastavitelné větrací otvory tě v případě potřeby ochladí. Odnímatelná teplá vložka s rukávy tě udrží v teple i za chladných dnů. Díky spojovacímu zipu sepneš bundu s kalhotami a máš skvělý a hlavně bezpečný sportovní komplet.

Airbagová textilní bunda RST Sabre CE

Textilní bunda na motorku od anglické značky RST Sabre Airbag s prodyšnou rychleschnoucí podšívkou. Tato moto bunda je vyrobena z otěruvzdorné tkaniny HTC s voděodolnou úpravou. Bunda je doplněna bezešvým čtyřcestným tkaným strečem s flexibilními panely, které minimalizují omezení pohybu těla, nabízí vyšší úroveň pohodlí na motorce i mimo ni, a jsou důležité pro nafouknutí airbagu v případě aktivace.

Jak to funguje?

Detekce - díky zabudovaným algoritmům inteligentní systém In & box analyzuje pohyby motorkáře 1000krát za sekundu, aby zjistil pád

Ochrana - za méně než 33ms (detekce) a 22ms (nafouknutí) je vzduchový poštář nafouknut, aby chránil nejcitlivější oblasti těla

Inovace - software In&Motion shromažďuje všechna data, aby se neustále zlepšoval a nabízel ještě lepší ochranu přesně podle potřeb jezdce

Integrovaný CE chránič páteře - Level 1 podle normy EN 1621-2

Opakovaně použitelný- po nafouknutí může být bombička uživatelem vyměněna až 3x !!!

Chráněné oblasti těla - páteř, krk, hrudník a břicho (75% vážných zranění motorkářů je v oblasti hrudníku a břicha)

Jak ho získáš?

 1. kup si vybavení RST s integrovaným Airbagem a In & boxem u nás v MOTOJOMAXu
 2. navštiv stránku my.inemotion.com , kde si vytvoříš svůj účet
 3. stáhni si do svého chytrého telefonu aplikaci In&Motion (My In&box)
 4. vyber si členský balíček: koupit nebo pronajmout (doporučujeme pronájem)
 5. aktivuj si svůj účet
 6. jezdi bezpečně!!

 

Co musíš udělat?

 

 

inbox-2020-001-644x400

 

 

1. Vyber si svůj Airbagový produkt RST

 

Jednodílnou kombinézu, koženou nebo textilní bundu RST.

 

2. Vyber členský balíček

 

Pronájem In&box

 

REVOLUTION

Koupě In&box

 

CLASSIC

Cena

12 € / měsíčně (min. 8 měsíců v roce) nebo 120 € / ročně

 

399 €

Záruka

 

Neomezená*

2 roky

Mobilní aplikace

K dispozici pro iOS a Android. Prostřednictvím mobilní aplikace My In&box můžeš snadno zjistit stav baterie, stav připojení a aktualizovat prostřednictvím Wi-Fi.

Ano

Ano

Průběžné aktualizace

Aktualizace výkonu systému díky datům generovaným členy / uživateli In&Motion.

Ano

Ano

Zrušit kdykoli

Už nejezdíš? Zastav pronájem a pošli zpět svůj In&box do In&motion.

Ano

Ne

Servis v případě problému s tvým In&Boxem

Jakýkoli problém s tvým In&Boxem a dodáním nového do 10 dnů **

Ano

 Ano

Možnost nákupu

Možnost nákupu volitelná po 3 po sobě jdoucích letech pronájmu.

Ano

 N/A

Nová In&box generace

Po 3 po sobě jdoucích letech pronájmu získáš k dispozici novou generaci In&boxu ***.

Ano

Ne

Volba okruhu

Jezdíš na okruhu? Technologie In&Motion je tu také pro tebe! Než začneš, ujisti se, že je tvůj oblek kompatibilní a díky mobilní aplikaci přepni do režimu sledování.

Ano

Příplatek k členskému pronájmu nebo ke koupi :

8 € / měsíčně nebo 25 € / ročně

s kombinézou V4.1 první rok zdarma

 

     
     

Podmínky platnosti registrace při nákupu zboží RST s Airbagem

* Záruka In&box platí pouze pokud je systém používán za příslušných podmínek. Na trati (uzavřeném okruhu), musí být aktivován režim okruhu (Track mode).

** Pokud se tvůj problém nepodaří vyřešit telefonicky, do 10 dnů ti bude zaslán nový In&box
*** J
e-li dostupná


Aplikace

In&box aplikace je dostupná pro systémy Android a iOS.  Aplikace umožňuje přístup ke:

 • stavu baterie na displeji
 • stavu připojení systému
 • všem novým dostupným aktualizacím
 • přepínání režimu mezi silnicí a okruhem

CE Certifikace

Každý výrobek je plně certifikován CE s chrániči s certifikaci CE a airbagem s certifikací CE:

V4.1 Kožená závodní kombinéza CE certifikát Level AAA

GT kožená bunda CE certifikát Level AAA

GT textilní bunda celé certifikát Level A

Adventure-X textilní bunda CE certifikát Level A

Poznámka: nejvyšší hodnocení Airbagu 5 hvězd !!!

Výhody

 • jeden In&box má více možností využití
 • bezdrátové
 • na motorce nejsou potřebné žádné senzory
 • vložené algoritmy
 • In&box kompatibilní se všemi výrobky In&Motion vybavenými airbagovým systémem
 • ultra rychlá detekce a nafouknutí 60 ms
 • elektronický detekční airbagový systém, 2 algoritmy silnice a okruh
 • chrání hrudník, břicho, páteř, krk a klíční kosti
 • certifikováno CE
 • integrovaný CE chránič páteře
 • kapacita baterie 20 hodin s automatickým pohotovostním režimem
 • upgradovatelná technologie
 • integrovaný airbagový systém

jednodílná_kombinéza_rst_pro_series_airbag_2520

Kombinézy s integrovaným airbagem RST

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení