Night Shoping v Kutné Hoře

Na letošní konec roku v pátek 13.12. jsme připravili u nás v MOTOJOMAXu v kamenné prodejně v Kutné Hoře  Speciální večerní prodejní vánoční akci od 17 do 21 hodiny !!
 
Doraž a můžeš si nakoupit z našich skladových zásob za speciální bomba ceny ????   , navíc ke každému nákupu dostaneš dárek ???? a taky bude připravené bohaté občerstvení včetně dobrého pití na zahřátí ???? a výborného kafe ????.
Dorazí k nám kaskadér "SPORŤÁK", který patří mezi TOP jezdce v ČR a který sjezdil po kaskadérských soutěžích celou Evropu a dokonce jezdil i v Dubaji ????. Přiveze svoji speciálně upravenou motorku, na kterou si budeš moct sednout a vyfotit se. Bude promítat svoje kaskadérská videa a povídat o všem, co tě bude zajímat ????????????????
No a to nejlepší nakonec - každý, kdo si u nás v pátek na akci nakoupí, dostane Voucher na slevu 500,- Kč na kurz "Jízda po zadním" se SPORŤÁKEM.
 
Takže si udělej v pátek 13.12. volno mezi 17hod. a 21hod. a přijď si nakoupit motovýbavu za super ceny až -70%, pobavit se a občerstvit :)
 
Těšíme se na tebe JOMAXÁCI a SPORŤÁK
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení