Night Shoping v Kutné Hoře

Na letošní konec roku v pátek 13.12. jsme připravili u nás v MOTOJOMAXu v kamenné prodejně v Kutné Hoře  Speciální večerní prodejní vánoční akci od 17 do 21 hodiny !!
 
Doraž a můžeš si nakoupit z našich skladových zásob za speciální bomba ceny ????   , navíc ke každému nákupu dostaneš dárek ???? a taky bude připravené bohaté občerstvení včetně dobrého pití na zahřátí ???? a výborného kafe ????.
Dorazí k nám kaskadér "SPORŤÁK", který patří mezi TOP jezdce v ČR a který sjezdil po kaskadérských soutěžích celou Evropu a dokonce jezdil i v Dubaji ????. Přiveze svoji speciálně upravenou motorku, na kterou si budeš moct sednout a vyfotit se. Bude promítat svoje kaskadérská videa a povídat o všem, co tě bude zajímat ????????????????
No a to nejlepší nakonec - každý, kdo si u nás v pátek na akci nakoupí, dostane Voucher na slevu 500,- Kč na kurz "Jízda po zadním" se SPORŤÁKEM.
 
Takže si udělej v pátek 13.12. volno mezi 17hod. a 21hod. a přijď si nakoupit motovýbavu za super ceny až -70%, pobavit se a občerstvit :)
 
Těšíme se na tebe JOMAXÁCI a SPORŤÁK