Hybridní mycí rukavice z mikrovlákna MEGUIARS

Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
419 Kč
Skladem do 24 hodin
Můžeme doručit do:
15.5.2026
Možnosti doručení

hybridní mycí rukavice vyvinuta speciálně pro konkrétní účel a maximální výsledek při mytí a voskování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá strana hybridní mycí rukavice Meguiar's Hybrid Wash Mitt byla vyvinuta speciálně pro konkrétní účel a maximální výsledek při mytí a voskování Vašeho vozu pomocí šamponu Meguiar's Hybrid Ceramic Wash & Wax!

Oranžová - mycí strana:
Žinylkové mikrovlákno se naplní hybridním keramickým šamponem a udrží ho v sobě, abyste účinně, avšak 100% šetrně odstranili z laku všechny volné nečistoty a nepoškrábali jej.

Šedá - voskovací strana:
Jemné mikrovlákno zachytí ve kbelíku příměs šamponu Hybrid Ceramic SiO2 Boost a rozprostře jej po povrchu laku, abyste dosáhli hydrofobní (vodu odpuzující) ochranu už při samotném mytí. Hybridní mycí rukavici Meguiar's můžete použít také pro mytí s ostatními šampony Meguiar's.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky a náčiní k autokosmetice
EAN: 070382015770
Výrobce: MEGUIARS
#sizes_table#: hidden

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola