CHRÁNIČE

Absolutním základem pro tvoji bezpečnost jsou chrániče. Důležité je, aby dobře seděly a přitom neomezovaly v pohybu.

Certifikace chráničů ?

Český výrobce 4SR spolupracuje s renomovanými firmami, které jsou evropskou špičkou v oboru bezpečnostních protektorů, německou firmou Sas-Tec a italskou Betac.

Můžeme Ti nabídnout špičkové chrániče Safe Tech certifikované dle nejvyšší normy EN 1621-1:2012 LEVEL 2; certifikované protektory Betac®, které několikanásobně převyšují normu EN 1621-1:2012 a tuto normu splňují i při dodatečných testech při zvýšených teplotách T+ , což je pro motorkáře v letních měsících obzvlášť důležité.

Více o chráničích 4SR se dočteš v blogu...

Anglický výrobce RST používá ve svých výrobcích chrániče RST Contour Plus CE, které jsou vyrobeny z úžasného materiálu Bioelastan, který vyvinula světově proslulá společnost POWERTECTOR. Bioelastan je složen z několika druhů materiálů vybraných pro jejich vliv na pohlcování energie, jsou kompatibilní s textilními i koženými oděvy, mají neuvěřitelnou konzistenci ve velmi širokém rozsahu teplot,  velmi efektivně absorbují energii při nárazu, všechny chrániče prošly přísnými homologačními testy EN 1261-series CE, bezpečné a pohodlné chrániče pro běžné ježdění i závodní použití.

 

Nejprodávanější

350
269913502699
Značky
 
Kategorie
Velikost

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 34 položek celkem