Projekt SHOP BIKE 2020

Projekt SHOP BIKE 2020

 

Ahoj přátelé, motorkáři a motorkářky.

V MOTOJOMAXu se nenudíme a vytvořili jsme další věc, která by tě určitě měla zajímat. Společně s Thomasem s Punk MOTO (servis a přestavby motocyklů a čtyřkolek - kontakt - Václavice u Benešova, tel.604 182 424)  jsme vytvořili speciál z Kawasaki ZZR1100. Motorku jsme komplet rozebrali do šrobku, odmastili, nalakovali a sestrojili z ní Speciál, který je teď postaven u nás na obchodě v Kutné Hoře.

 

Otázka je jasná ! K čemu to slouží, když to nemá motor ??

 

Je to prosté, když si u nás kupuješ třeba kombinézu na motorku, kevlarové jeans nebo boty, můžeš si je jednoduše vyzkoušet přímo na tomto speciálu, který má dvoje řidítka, takže buďto sedíš na enduro a nakedu, nebo na kapotě a třeba kafíčku. Čopráci si svojí polohu taky najdou :)

 

Prostě a jednoduše, nechceme být jenom běžní prodejci motopříslušenství, ale chceme ti dát vždy něco navíc, aby jsi měl důvod se k nám vracet.

 

Proto ke každému nákupu dostaneš dárek a každý, kdo k nám přijede, si může navíc odpočinout v relax zóně, kde mu ještě uvaříme skvělé kafe, které je u nás zdarma:)

 

Díky, že k nám jezdíte, vážíme si toho :)

 

Jomaxáci 

 

motorka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení