Motoakce ROAD

V pátek 30.1.2015 jsme uspořádali pohodovou akcičku...

Je leden a nás začínají svrbět prsty, jak už se těšíme, až zase vyjedeme. Abychom si to čekání zpříjemnili, uspořádali jsme v pátek 30.1.2015 u nás v motoshopu v Kutné Hoře malou akcičku, na které se sešli naši kamarádi a příznivci Road racingu.

Co jsme vymysleli ?

Sešli jsme se po páté hodině a na úvod si promítli video od Michala "INDI" Dokoupila z loňského Manu (děkujeme za půjčení i super komentář Petrovi Němcovi). To nás všechny dost navnadilo:) Pak jsme dali původně krátkou přestávku, která se díky připravenému občerstvení a živé debatě- o čem jiném než o motorkách, o novinkách v motooblečení ... trošku protáhla.

A pak to přišlo !

No a zhruba po šesté jsme všichni zasedli a netrpělivě čekali na hlavní film večera " ROAD" o závodnické rodině Dunlopů. Úžasně natočený životopisný film nenechal jedno oko suché. Je to silný příběh opravdových chlapů, hltali jsme každé slovo, každý obraz, aby nám nic neuteklo. A do toho perfektně sladěná hudba, dunící motory, fakt pecka. Skoro dvouhodinový film nás dostal do kolen, takže jsme po projekci všichni do jednoho dlouho mlčky seděli a vstřebávali.

Host ?

Atmosféra celého podvečera byla pohodová a uvolněná. Po promítání se ještě dlouho do pozdních večerních hodin diskutovalo o filmu i o nadcházející motorkářské sezoně. A protože nás navštívil náš věrný kamarád SPORŤÁK, bylo o čem mluvit...

Díky Petrovi a jeho tátovi za pomoc při promítání :)

Díky Sporťákovi, že si na nás udělal čas :)

Díky všem, co se zúčastnili :)                                                                                              čusbus Jomaxáci

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení