Jarní vyjížďka 2010

Na jaře jsme otevírali motosezonu . .

Jarní vyjížďka MOTOJOMAX 2010

Dne 24.4.2010 jsme zahájili letošní sezonu  jubilejní desátou vyjížďkou MOTOJOMAX. Má nás ten nahoře (jestli teda nějakej existuje) fakt asi rád, protože i podesáté bylo super počasí. Začali jsme se sjíždět na parkovišti u Celního úřadu  přibližně od jedné hodiny a asi ta neskutečně dlouhá zima způsobila, že ve dvě už nebylo kde parkovat. S občerstvením před jízdou nám opět vypomohl náš všem již dobře známý mechanik Honza z GOGO servisu v Poděbradech. Bezmála 485 motorek odjíždělo ve 14,30 hodin směrem Zbraslavice, Buda, Čejtice, Loket až do Čechtic, kde kromě poutě, stánků a kolotočů nás přímo na náměstí čekal v hospůdce Honza Čech (mimochodem majitel čtyřkolky) se svým personálem, ale hlavně s výborným pečeným masem, nealko pivkem a pěkným posezením venku na zahradě.

Věříme, že se Vám všem vyjížďka líbila a že na podzim přijedete zase. Díky patří  Vám všem za účast a ukázněnost při samotné vyjížďce, Gogovi s manželkou, Honzovi z Čechtic za přípravu občerstvení, všem pořadatelům a klukům, kteří se jako každý rok bezvadně postarali o snadný průjezd celé kolony.

Přejem všem skvělou sezonu 2010 !!!          Čus Bus JOMAXÁCI

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení