Jarní vyjížďka 2008

Jarní vítání sezony ...

26.4.2008 jsme pořádali zahajovací jarní vyjížďku JOMAX. Počasí se opět vydařilo nad naše očekávání. Přijelo vás opravdu neskutečně moc, kdo hádal cca 400 motorek, tak neuhádl. Bylo vás celkem neuvěřitelných 645 motocyklů. Bohužel díky naší Policii nemohl SPORŤÁK předvést své kaskadérské kousky. Budeme se snažit na další akci sehnat nějaký plac pro kaskadéra (přeci jenom jezdit na běžné komunikaci mezi auty není nic bezpečného). Odjezd byl přesně ve 14:30. 
Během vyjížďky se nestala žádná nehoda a vše proběhlo bez komplikací. Kolona měřila úžasných cca 5 km. Jelo se přes Kutnou Horu, Suchdol, Bečváry, směr Kolín a končilo ve Veltrubech v Motorkářské restauraci Q6. Kluci z Q6 měli připravené klobásy, pečenou kýtu a nealko pivo. Podle nás jim to šlo docela od ruky, takže se netvořily dlouhé fronty. Děkujeme všem za účast a přejeme dobrou sezonu a slunce nad hlavou.

                                               Čus Bus JOMAXÁCI

 

 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení