Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Objednávky si můžete v kamenné prodejně vyzvednout KDYKOLIV po předchozí domluvě.

RST a Airbagové motooblečení

Pro anglickou značku RST je bezpečnost jádrem všeho. Pokud je to možné vkládají celé páteřové chrániče do všech oděvů a jsou první britskou značkou, která nechala celý svůj sortiment testovat a certifikovat CE Podle normy PrEN17092. Další krokem pro RST je představení řady oděvů nabízejících zvýšenou ochranu jezdce a to použitím technologie airbagu.

 Společnost RST posunula bezpečnost na vyšší úroveň a je hrdá na to, že spolupracuje s odborníky IN&MOTION na konstrukci opravdu funkčního airbagového systému tak, jako jsou integrované chrániče a věří, že nejlepším způsobem, jak zvýšit bezpečnost jezdce, je plně integrovat technologii airbagu přímo do motooblečení. Tento integrovaný systém je také jediný systém schválený FIM a DORNA pro světové závody.

Protože, v RST sami jezdí na motorkách, rozumí tomu, co jezdec potřebuje pokud jde o bezpečnost, pohodlí a vzhled. Proto v RST přijali s radostí výzvu spojit své dovednosti a vytvořit první řadu integrovaných airbagových motooděvů a zkombinovat ergonomický design  a špičkovou ochranu.

 Tyto motooděvy byly testovány nejlepšími profesionálními jezdci RST.

Znalosti získané během nespočetných hodin vývoje a testování produktů, značce RST umožňují zaručit tvojí maximální bezpečnost. Vývoj airbagové závodní kombinézy V4.1, která byla testována při závodech na ostrově MAN a také nespočet kilometrů najetých legendami, jako jsou Jan Hutchinson a Conor Cummins, nám umožnily ověřit, že design a ergonomie kombinéz  splnila  přísné požadavky stanovené vývojovým týmem RST a především potřeby jezdců tohoto kalibru.

 Poté v RST nechali mezinárodní tým jezdců, včetně Kennyho Foraye (Moto E), Alexe Lowese (WSBK) a samozřejmě zakladatele RST a mistra britských Supertwinů Johnnyho Towerse, ověřit airbagový systém v kombinéze V4,1 na závodních tratích po celém světě. Až poté byla její výroba definitivně schválena a airbagová kolekce RST se dostane do prodeje na jaře 2020.

Vše, co se dozvěděli o integrované technologii In&Motion, použili v programu vývoje bund RST.  Vybrali vždy jednu bundu z každé kategorie a to koženou GT, pasovou textilní GT a legendární turistickou bundu Adventure X, do kterých dali airbagový systém.

 Sortiment s integrovanými airbagy

Kolekce RST s plně integrovanými airbagy nabízí skvělé pohodlí, design a navíc zvýšenou ochranu jezdce. Typy airbagového motooblečení:

 NEW Race adept V4.1 Airbagová kožená jednodílná kombinéza

Tato kombinéza byla vyvinuta pro nejextrémnější závodní prostředí na světě. V4.1 je čistě závodní kombinéza vyrobená z nejkvalitnější klokani kůže a z prémiové hovězí kůže třídy A. Aramidová podšívka na exponovaných místech, všechny použité chrániče CE Level 2. Kombinéza V4.1 vysoce překonává nejlepší CE hodnocení AAA. Obrácený suchý zip na koleních sliderech, loketní měnitelné slidery a na vnitřních stranách kolen gripy dále vylepšují skutečnou závodní reputaci této kombinézy. 

NEW Adventure –X Airbagová textilní bunda

Tato bunda se hodí do jakéhokoliv prostředí, které si dokážete představit. Od hluboké zimy na skotské vysočině až po jízdu přes Saharu uprostřed léta. Všude tam s vámi může být po celou dobu bunda Adventure-X, která má nově vyjímatelnou teplou vložku kombinovanou s voděodolnou membránou SinAqua. Tato vložka se dá velmi rychle vyjmout a uložit do zadní kapsy na bundě. Velké větrací panely umožňují při úplném otevření enormní proudění vzduchu. Kapsa na picí vak (k dostání samostatně) tě udrží v pohodě. Přidáním špičkových bezpečnostních prvků CE Level 2, venkovních ramenních sliderů a samozřejmě In&Motion integrované Airbagové technologie vzniká nejlepší turistická bunda v nabídce RST !!!

 NEW GT Airbagová kožená bunda

Díky nejkvalitnější hovězí a anilinové kůži, posouvá bunda GT ergonomii a pohodlí na vyšší úroveň. Konfort je dále vylepšen perforovanými panely a podšívkou s 3D síťoviny, která zajišťuje proudění vzduchu kolem celého těla. CE hodnocení bundy převyšují podmínky pro udělení AAA, chrániče CE Level 2 v kombinaci s decentními externími chrániči ramen a integrovaný In&Motion Airbag. Díky těmto prvkům nabízí bunda GT nejvyšší možnou úroveň ochrany pro každého jezdce.

 NEW GT Airbagová textilní bunda

Podobně jako kožená bunda GT má i textilní bunda s airbagem celou řadu specifikaci, které nelze přehlédnout. Otěru odolná tkanina HTC nabízí pohodlí a pružnost, které jsou při jízdě opravdu patrné. Membrána SinAqua tě udržuje v suchu, nastavitelné větrací otvory tě v případě potřeby ochladí. Odnímatelná teplá vložka s rukávy tě udrží v teple i za chladných dnů. Díky spojovacímu zipu, sepneš bundu s kalhotami a máš skvělý a hlavně bezpečný sportovní komplet.

 Jak to funguje?

 Detekce – díky zabudovaným algoritmům inteligentní systém In & box analyzuje pohyby motorkáře 1000 krát za sekundu, aby zjistil pád

 Ochrana – za méně než 33 ms (detekce) a 22 ms (nafouknutí) je vzduchový poštář nafouknout, aby chránil nejcitlivější oblasti těla

 Perfektní – software In&Motion shromažďuje všechna data, aby se neustále zlepšoval a nabízel ještě lepší ochranu přesně podle potřeb jezdce

 Integrovaný CE chránič páteře Level 1 podle normy EN 1621-2

Opakovaně použitelný – po nafouknutí může být bombička uživatelem vyměněna až 3x !!!

Chráněné oblasti těla: páteř, krk, hrudník a břicho (75% vážných zranění motorkářů je v oblasti hrudníku a břich

Jak ho získáš?

 1. kup si vybavení RST s integrovaným Airbagem u nás v MOTOJOMAXu
 2. Převezmi In & box
 3. Navštiv stránku my.inemotion.com kde si vytvoříš svůj účet
 4. Stáhni si do svého chytrého telefonu aplikaci In&Motion (My In&box)
 5. Vyber si členský balíček: koupit nebo pronajmout (doporučujeme pronájem)
 6. Aktivuj si svůj účet
 7. Jezdit bezpečně!!

 

 Aplikace

In&box aplikace je dostupná pro systémy Android a iOS

Aplikace umožňuje přístup ke:

 • Stavu baterie na displeji
 • Stavu připojení systému
 • Všem novým dostupným aktualizacím
 • Přepínání režimu mezi silnicí a okruhem

 CE Certifikace

Každý výrobek je plně certifikován CE, s chrániči s certifikaci CE a airbagem s certifikací CE

V4.1 Kožená závodní kombinéza CE certifikát Level AAA

GT kožená bunda C certifikát level AAA

GT textilní bunda celé certifikát Level A

Adventure-X textilní bunda CE certifikát Level A

 Poznámka: hodnocení Airbagu 5 hvězd !!!

 Výhody

 • jeden In&box má více možností využití
 • bezdrátové
 • na motorce nejsou potřebné žádné senzory
 • vložené algoritmy
 • In&box kompatibilní se všemi výrobky In&Motion vybavenými airbagovým systémem
 • ultra rychlá detekce a nafouknutí 60 ms
 • elektronický detekční airbagový systém, 2 algoritmy silnice a okruh
 • chrání hrudník, břicho, páteř, krk a klíční kosti
 • certifikováno CE
 • integrovaný CE chránič páteře
 • kapacita baterie 20 hodin s automatickým pohotovostním režimem
 • upgradovatelná technologie
 • integrovaný airbagový systém