Nová kolekce oblečení 4SR 2015 skladem

Nový moderní design:) To jsou NOVINKY české značky 4SR pro rok 2015.

 

Rukavice na motorku. Nový design, nepřehlédnutelné, pohodlné !!

Rukavice Retro a rukavice Retro black
Krátké letní rukavice na motorku v retro stylu. Vyrobené z jemné kozinky. Na hřbetu ruky a na prstech mají flex panely, které Ti zaručí pohodlí.

Rukavice Cafe a Rukavice Cafe Latte
Krátké letní rukavice. Tyto rukavice na motorku v kombinaci jemné kůže - kozinky a denimu jsou maximálně pohodlné. Na zápěstí pásek na suchý zip pro pohodlné oblékání. Skvělá kombinace s bundou Rowdie denim black nebo Rowdie denim:)

 

Dámské a pánské bundy na motorku i na běžné nošení. Kvalitní kůže a skvělý střih ! 

Bunda Rowdie Denim a Bunda Rowdie denim black
Pánská bunda Rowdie Denim Jacket je kombinací odolného denimu a zesílené stylově prošívané kůže na ramenou a na loktech. Italské chrániče Betac splňující požadavky nejnovější normy. Bunda je vybavena praktickou termovložkou, která se dá jednoduše vyndat. A samozřejmostí jsou zipy, kterými se dá bunda připnout ke tvým kalhotům Jeans.

Bunda COOL Jacket
Stylová bunda z prvotřídní bůvolí kůže. Bunda COOL má jednoduchý design a stylové prošívání. Jako jediná kožená bunda má v podpaží perforaci, díky které se nebudeš v létě tak pařit.

Bunda COOL HD
Kožená kompletně perforovaná bunda. Ta pravá do parných slunečních dnů - budeš se při jízdě cítit jako v tričku, a přitom budeš mít na sobě ochranu z jemné kůže a s chrániči.

Bunda COOL Retro
Tato motocyklová kožená bunda je vyrobena z prvotřídní buvolí kůže. Po vyjmutí chráničů lze bundu použít i na běžné nošení. Jemná kůže a nový nevšední design :)

 

Bunda COOL Lady Retro
Dámská kožená bunda je vyrobena z jemné buvolí kůže. Po vyjmutí chráničů lze bundu použít i na běžné nošení. Uvnitř je nádherná zlatá podšívka. Jemná kůže a k tomu skvělý střih - perfektně dotváří postavu.

 

Bunda COOL Lady
Dámská kožená bunda s jednoduchým designem a decentním logem 4SR na předloktí a vnitřní klopě. Prošívání bundy spolu se střihem působí velmi žensky ! Vevnitř je krásná růžová podšívka. Vzadu na obou stranách má bunda krátké zipy, kterými je možno upravit obvod boků. Bunda Cool Lady je určena nejen pro všechny motorkářky - dá se v pohodě vzít i na běžné nošení, protože všechny chrániče se dají bez problémů vyndat.

 

Klasický i retro střih nových kevlarových jeans na motorku, které perfektně sedí !

Kevlarové jeans 60´S
Kevlarové jeans od 4SR jsou klasické džíny pro všechny, kteří se nechtějí v létě pařit v kůži, ale zároveň myslí na svoji bezpečnost. Nový vylepšený a nevšední střih, nový design ! V oblasti kolen - v patentované kapse nechybí špičkové kolenní chrániče Betac, které se dají nastavit do polohy podle délky nohy. Tato patentovaná kapsa 4SR způsobí, že chrániče - protektory přilehnou ke koleni a nikde se ti při jízdě neposouvají. Doporučujeme kombinaci - bunda Rowdie Denim a rukavice Cafe.

Kevlarové jeans COOL GREY
Nové kevlarové jeans COOL Grey, které jsou v barvě padesáti odstínů šedi. Klasický střih. Na zadní kapse kožený detail. V oblasti kolen - v patentované kapse nechybí špičkové kolenní chrániče Betac. Kombinace s koženou bundou COOL Retro a rukávkama Retro nemá chybu :)

Kevlarové jeans Sport Classic II
Vylepšený klasický střih kevlarových jeans. Pro ochranu kyčlí jsou na bocích vloženy paměťové chrániče Viscofoam. Jeans Classic II jsou vyztužené v oblasti kolen - v patentované kapse nechybí špičkové kolenní chrániče Betac, které se dají nastavit do polohy podle délky nohy.

Sladění v páru :)

Konečně můžeš sladit sebe a tvou drahou polovičku - pánská bunda COOL Retro a k tomu dámská bunda COOL Lady Retro, to je spojení velmi jemné a kvalitní buvolí kůže a nevšedního designu. Pokud bys raději kombinaci v černé kůže, tak co třeba pánskou bundu COOL a dámskou COOL Lady.
A další variantou je pánská kožená bunda Monster a dámská kožená bunda Monster Lady. Tuhle kombinaci bund můžeš doladit i rukavicemi - pánské Monster a dámské Monster Lady.

Dámská kolekce

 

Kombinézy 4SR

Nová kožená dvojdílná kombinéza RR EDITION NEON EVO s fluorescenčními barvami. Kolenní slidery již v ceně kombinézy :)