Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Od 10.5.2021 MÁME OTEVŘENO Po-Pá 9,30-12,00 a 13,30-17,30hod !

Vánoční dárky pro motorkáře

Vánoční dárky pro všechny motorkáře a motorkářky :) Už se nemusíš o nic starat, nabízíme ti spoustu drobností, kterými uděláš radost, a navíc je dostaneš v dárkové vánoční krabičce ( zabalené do okrasné vlny a převázané mašlí ). Tohle vánoční balení máš od nás ZDARMA ! Stačí si jen vybrat ... No a ke každé objednávce od nás dostaneš ještě dárek ZDARMA :)

Jaký je nejlepší vánoční dárek pro motorkáře ? A jaký vybrat vánoční dárek pro motorkářky ?  .. rádi ti poradíme, pomůžeme s výběrem :)
 

Vánoční Dárek pro motorkáře

Každý chce jako vánoční motorkářský dárek vybrat něco speciálního, čím by udělal opravdu radost. Co třeba něco praktického ,co si většinou sám nekoupí .. třeba funkční triko a funkční kalhoty, trenky nebo ponožky, které může využít i na jiné sporty. Kvalitním tričkem, mikinou, páskem, kšiltovkou určitě taky nic nezkazíš :)
 

Vánoční Dárek pro motorkářky

Čím obdarovat ženu - motorkářku ? Můžeš vybrat krásné kožené rukavice,  kevlarové jeans s perfektním střihem, kvalitní tričko, mikinu, pásek, kšiltovku ... a pokud se ti nepovede trefit velikost - nezoufej, v našem obchodě není problém s výměnou velikosti (výměna je samozřejmě zadarmo) :)
 

Praktické Motorkářské Dárky

Všichni motorkáři určitě uvítají nějaký prostředek na čištění svého biku, my máme nejlepší zkušenosti s ekologickým čističem od značky Muc off. Údržba motooblečení může být dalším tipem na dárek - mýdlo na čištění a k tomu prostředek na ošetření kůže se hodí opravdu každému :)   
 

Nevíš si rady ?

Pokud nás navštívíš osobně, napíšeš info@motojomax.cz  nebo zavoláš 606 610 227, vždy se s tebou budeme snažit vybrat ten nejvhodnější dárek, ať už podle typu motorky nebo účelu využití. A když nevybereme konkrétní dárek, můžeš zvolit dárkový kupon v hodnotě od 500 Kč až do 5000 Kč a nechat na obdarovaném, aby si vybral sám.