Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Objednávky si můžete v kamenné prodejně vyzvednout KDYKOLIV po předchozí domluvě.

Aktuální otevírací doba v MOTOJOMAXu

Ahoj,

od 16. 3. 2020 vláda zařadila do výjimky mimo jiné autoservisy a dodavatele náhradních dílů, takže mohou i nadále poskytovat a zajišťovat služby v této oblasti, tedy i po nejnovějším opatření, kterým je omezení pohybu osob na celém území ČR. Díky této výjimce máme otevřenou provozovnu v Kutné Hoře, jsme tedy schopni zásobovat náhradními díly servisy i běžné motoristy a pomáhat tak všem udržovat jejich individuální mobilitu.

Proto naši nabídku náhradních dílů můžeme poskytnout v plném rozsahu všem zákazníkům.

Pokud si jedeš vyzvednout zboží na prodejnu nebo jsi v kontaktu s námi, prosíme tě o dodržování několika základních hygienických pravidel:

• Dodržuj bezpečnou vzdálenost 2 metry
• Nevstupuj do obchodu bez roušky nebo jiného ochranného prostředku tak, aby byla zakryta ústa a nos
• Ke kase přistupuj až po vyzvání
• Plať pokud možno kartou, ne hotovostí
• V případě většího počtu zákazníků, budeš vyzván/a  vyčkat před obchodem

Aktuální provozní doba: 

Po až Pá 13 - 17 hodin 

Sobota 10 - 12 hodin

Neděle 10 - 12 hodin

Sleduj aktuální otevírací dobu, může se měnit.

E-shop funguje 24 hodin denně. Objednávku můžeš udělat i telefonicky mezi 9 - 17 hodinou. U telefonické a e-shopové objednávky je platba pouze převodem nebo online. Poté si můžeš zboží osobně převzít v našem e-shopovém odběrném místě v Kutné Hoře - termín vyzvednutí bude upřesněn po mailu a telefonu, nebo ti zboží pošleme přes PPL, která zatím funguje bez omezení.

V případě jakýchkoliv dotazů volej na číslo 606 610 227 Marťas

Díky za spolupráci a za trpělivost.

JOMAXÁCI