Dvoudílná kombinéza RST TRACTECH EVO 4 CE BW

+ Dárek
Značka: RST
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
dvoudilna kombineza RST tractech evo 4 blackwhite
17 360 Kč
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 30.6.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení

lze kombinovat různé velikosti bundy a velikosti i délky kalhot

Detailní informace

A- Bleskové doručení
BLESKOVÉ DORUČENÍ
do 1-2 dnů u zboží skladem
B - Doprava zdarma nad 2000 Kč
DOPRAVA ZDARMA
nad 2000 Kč
C - 3952 výdejních míst
3952 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé České republice
C - Privátní prodej
PRIVÁTNÍ PRODEJ
pro pohodlný nákup

Detailní popis produktu

Tento komplet tvoří skvělou sportovní kombinaci. Bunda Tractech Evo 4 CE patří do kombinace ke kalhotám Tractech Evo 4 CE, se kterými tvoří dvoudílnou kombinézu. Může být ale použita s jakýmikoliv kalhotami RST a zipem ji spojiš s až o 2 většími či menšími velikostmi. Přidáním bot a rukavic TracTech Evo svůj vzhled dotáhneš k dokonalosti. Kolekce TracTech Evo tě doprovodí v pondělí ráno do práce, v pátek večer za přáteli a o víkendu na okruhové ježdění. Bunda i kalhoty jsou certifikovány a ohodnoceny nejvyšší známkou AAA.
Bunda má v základu páteřový chránič Level 1 a stejné TPU ramenní slidery jako kombinéza TracTech Evo R. Pro zvýšení pohodlí jsme bundu vybavili vyjímatelnou termo vestou. Kombinace všech těchto funkcí dělá z kompletu TracTech Evo 4 vybavení pro opravdové sportovní jezdce. Doporučujeme jako první vrstvu pod kombinézu použít termoprádlo Pro Series Tech-X Coolmax triko a funkční kalhoty Pro Series Tech Coolmax.

Máš nekonfekční postavu ? Potřebuješ spojit jinou velikost motobundy a jinou velikost motokalhot ?

Potřebuješ různé velikosti bundy a kalhot (např. bundu ve vel. 54 a kalhoty ti stačí jen ve vel. 50), pak máme řešení... bundy a kalhoty RST totiž jdou spojit až o dvě různé velikosti :) :) Takže si klidně uděláš dvoudílnou kombinézu např. z bundy vel. 54 a kalhot vel.50 ! V tomto případě si ale musíš objednat bundu TRACTECH EVO 4 CE zvlášť a kalhoty TRACTECH EVO 4 CE také zvlášť !  
(kalhoty jdou spojit s jakoukoliv bundou RST a obráceně - i bundy RST jdou spojit s jakýmikoliv kalhotami RST např. v létě s jeansy) 

Vlastnosti: 

  • CE certifikát AAA
  • závodní střih
  • prvotřídní hovězí kůže
  • stretchové panely / čtyřcestný stretch
  • perforované kožené panely
  • vyjímatelná termo vesta
  • RST Contour plus CE Level 1 chrániče ramen, loktů
  • RST Contour plus CE Level 1 chránič páteře
  • RST TPU ramenní slidery
  • spojovací zip po celém obvodu
  • komfortní závodní límec a manžety
  • nastavitelný pas u bundy i kalhot
  • 2x vnější kapsy a 2x vnitřní kapsy
  • aerodynamický hrb s prostorem pro Smart telefon (TTE App)
  • trojitě a dvojitě prošité švy speciální vysoce kvalitní nylonovou nití pro maximální pevnost
  • zipy MAX

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinézy na moto
Barva: Black, White
Materiál: 100 % Kůže
Typ kombinézy: Dvoudílná
Kategorie: Pánské
#sizes_table#: https://www.motojomax.cz/tabulka-velikosti-rst-panske-obleceni/

Jak vybrat správnou velikost bundy?

Jak vybrat správnou velikost kalhot?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: