Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Od 10.5.2021 MÁME OTEVŘENO Po-Pá 9,30-12,00 a 13,30-17,30hod !

Tipy na vánoční dárky

Přejeme ti pohodovou neděli, i když trochu deštivou. No a to je právě ideální čas udělat si pohodičku a zamyslet se, co letos pořídit za dárky pro svého motorkáře nebo svoji motorkářku :)

Jaký je nejlepší vánoční dárek pro motorkáře ? A jaký vybrat vánoční dárek pro motorkářky ?  .. rádi ti poradíme, pomůžeme s výběrem :)

Vánoční Dárek pro motorkáře
 
Každý chce jako vánoční motorkářský dárek vybrat něco speciálního, čím by udělal opravdu radost. Co třeba něco praktického, co si většinou sám obdarovaný nekoupí .. třeba funkční triko a funkční kalhoty, trenky nebo ponožky, které může využít i na jiné sporty. Kvalitním tričkem, mikinou, páskem, kšiltovkou určitě taky nic nezkazíš :)
 

Vánoční Dárek pro motorkářky

Čím obdarovat ženu - motorkářku ? Můžeš vybrat krásné kožené rukavice,  kevlarové jeans s perfektním střihem, kvalitní tričko, mikinu, pásek, kšiltovku ... a pokud se ti nepovede trefit velikost - nezoufej, v našem obchodě není problém s výměnou velikosti - výměna je samozřejmě zadarmo :)
 

Praktické Motorkářské Dárky

Všichni motorkáři určitě uvítají nějaký prostředek na čištění svého biku, my máme nejlepší zkušenosti s ekologickým čističem od značky Muc off. Údržba motooblečení může být dalším tipem na dárek - mýdlo na čištění a k tomu prostředek na ošetření kůže se hodí opravdu každému :)   
 

Nevíš si rady ?

Pokud nás navštívíš osobně, napíšeš info@motojomax.cz  nebo zavoláš 606 610 227, vždy se s tebou budeme snažit vybrat ten nejvhodnější dárek, ať už podle typu motorky nebo účelu využití. A když nevybereme konkrétní dárek, můžeš zvolit dárkový kupon v hodnotě od 500 Kč až do jakékoliv libovolné částky a nechat na obdarovaném, aby si dárek vybral sám.

Vánoční dárky máme rozdělené podle ceny, takže stačí najet v menu na VÁNOČNÍ DÁRKY a kliknout na červený dárek v dané hodnotě a můžeš vybírat. V nabídce máme spoustu drobností, kterými uděláš radost. Některé nabízíme v dárkové vánoční krabičce ( zabalené do okrasné vlny a převázané mašlí ) - tohle vánoční balení máš od nás ZDARMA !! Jinak tyto dárkové krabičky si můžeš koupit i samostatně. Stačí si jen vybrat ze dvou velikostí... No a navíc ke každé objednávce od nás vždy dostaneš ještě dárek ZDARMA :)