Parcelshop v našem obchodě

Potřebuješ poslat balík nebo od někoho čekáš balíček a nechce se ti stát fronta na poště? Máme pro tebe řešení... můžeš si nechat poslat balík k nám do obchodu a zároveň ho od nás také můžeš sám poslat :) Jak to funguje?

Chci poslat balík

Využij službu "Balík pro Tebe" od přepravní společnosti PPL. Stačí vyplnit a vytisknout etiketu na www.balikprotebe.cz, zaplatit online poplatek za dopravné a odevzdat balík s nalepenou etiketou u nás v kamenném obchodě v Kutné Hoře, Benešova 100/3 v našich otevíracích hodinách. Balík může mít maximální rozměr 100 x 50 x 50 cm, maximální váhu 31,5 kg a musí být zabalen do kartonové krabice. Etiketu nalep na balík viditelně a ničím ji nepřelepuj.

Chci doručit balík k vám do obchodu

Objednáš si zboží z jakéhokoliv e-shopu, který nabízí jako dopravu přepravní společnost PPL. V nákupním košíku si pro doručení zvolíš Parcelshop MOTOJOMAX - č.KM11228401. (Pokud e-shop službu Parcelshop nenabízí, tak zvol klasickou přepravu PPL a až budeš vědět číslo balíku, tak si ho sám přesměruješ na náš parcelshop na stránkách www.pplbalik.cz).
Jakmile tvůj balík dorazí k nám, dostaneš mailík a SMS zprávu, že si můžeš balík vyzvednout. U nás v parcelshopu na tebe tvůj balíček bude čekat 7 dnů. Až si ho k nám přijdeš vyzvednout, měj připravený PIN/kod, který ti přijde SMS zprávou na telefon, a to je to jediné, co potřebuješ. Řekneš nám kód a my ti předáme balíček. Je to rychlý a snadný. Jestli bude tvůj balík na dobírku, tak si připrav hotovost nebo můžeš zaplatit i kartou.

Výhody pro tebe

- žádné fronty :)
- vstřícná a ochotná obsluha :)

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení