Oblečení RST

Motooblečení RST

RST, tedy "Rhino Sport Technology", má svůj cíl, a tím je poskytnout motorkářům oblečení, které nabízí nejvyšší technickou kvalitu s nejvyšší možnou hodnotou. Anglická značka motocyklového oblečení RST má dlouholetou tradici (v roce 2021 oslavila již 33 let). Několik posledních let se pyšní prvním místem v prodeji nejen v Anglii, ale i v Austrálii nebo Jihoafrické Republice. Díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů a také díky zkušenostem s použitím v extrémních podmínkách (horko v Africe, chlad a déšť v Anglii) se RST propracovalo až na samotnou špičku mezi výrobci motocyklového oblečení. Od r. 2015 je RST jmenováno Oficiálním Bezpečnostním Partnerem ("Official Safety Partner") ikonické TT Isle of Man!

Výroba probíhá v několika závodech a pouze z materiálů zakoupených a dodaných specializovaným oddělením RST. V maximálním množství jsou používány ty nejkvalitnější certifikované materiály evropských dodavatelů. Podíl materiálů z Asie je minimální. V oblečení RST jezdí špičkoví závodníci (na přírodních i uzavřených okruzích, v šampionátu BSB, WSBK ..). Závodní kombinézy RST obléká např. Alex Lowes, Kenny Foray, Bradley Ray, Ian Hutchinson, Kamil Holán, Aleš Nechvátal a další ..

Závodníci, kteří používají kombinézy RST, mají zcela totožné vybavení jako je v nabídce pro běžné zákazníky !

U dražších a kožených modelů jsou využívány Hi-tech technologie:

- trojité šití švů pomocí nejpevněji vázaného nylonu a titanové jehly (pro minimální velikost díry stehu)
- použití chráničů ramen a kolen z karbonu, který má extrémně nízký koeficient tření a pomáhá přesměrovat energii od klíčních kostí a kolen v případě pádu
- podšívka Outlast vyvinuta NASA
- celá řada dalších, jež jsou "výrobním tajemstvím"

Ale i u levnějších modelů RST jsou běžně použity nadstandardní materiály:

- svrchní materiál MAXTEX 600D a balistický nylon 1680D (používáno na neprůstřelných vestách)
- homologované chrániče Contour Plus ramen, loktů, kolen a páteře první třídy bezpečnosti
- komfortní materiál Chamud použit na límci a manžetách
- zipy MAX nebo YKK
- nepromokavá prodyšná membrána Sinaqua případně HUMAX-Z
- termovložka 3M Thinsulate
- reflexní panely a pásky Hi Vis / Scotchlite

Každý den pro Vás tým odborníků v RST výrobky vyvíjí, osobně testuje a „piluje“ do posledního detailu. RST jde svou vlastní cestou a nepřipustí žádné bezhlavé kopírování jako je tomu u mnoha současných značek na trhu.

MOTOJOMAX a RST je tu pro Vás