Oblečení RST

Motooblečení RST

RST, tedy "Rhino Sport Technology", má svůj cíl, a tím je poskytnout motorkářům oblečení, které nabízí nejvyšší technickou kvalitu s nejvyšší možnou hodnotou. Anglická značka motocyklového oblečení RST má dlouholetou tradici (v roce 2021 oslavila již 33 let). Několik posledních let se pyšní prvním místem v prodeji nejen v Anglii, ale i v Austrálii nebo Jihoafrické Republice. Díky pečlivé analýze poznatků ze závodních okruhů, ohlasům a připomínkám běžných uživatelů a také díky zkušenostem s použitím v extrémních podmínkách (horko v Africe, chlad a déšť v Anglii) se RST propracovalo až na samotnou špičku mezi výrobci motocyklového oblečení. Od r. 2015 je RST jmenováno Oficiálním Bezpečnostním Partnerem ("Official Safety Partner") ikonické TT Isle of Man!

Výroba probíhá v několika závodech a pouze z materiálů zakoupených a dodaných specializovaným oddělením RST. V maximálním množství jsou používány ty nejkvalitnější certifikované materiály evropských dodavatelů. Podíl materiálů z Asie je minimální. V oblečení RST jezdí špičkoví závodníci (na přírodních i uzavřených okruzích, v šampionátu BSB, WSBK ..). Závodní kombinézy RST obléká např. Alex Lowes, Kenny Foray, Bradley Ray, Ian Hutchinson, Kamil Holán, Aleš Nechvátal a další ..

Závodníci, kteří používají kombinézy RST, mají zcela totožné vybavení jako je v nabídce pro běžné zákazníky !

U dražších a kožených modelů jsou využívány Hi-tech technologie:

- trojité šití švů pomocí nejpevněji vázaného nylonu a titanové jehly (pro minimální velikost díry stehu)
- použití chráničů ramen a kolen z karbonu, který má extrémně nízký koeficient tření a pomáhá přesměrovat energii od klíčních kostí a kolen v případě pádu
- podšívka Outlast vyvinuta NASA
- celá řada dalších, jež jsou "výrobním tajemstvím"

Ale i u levnějších modelů RST jsou běžně použity nadstandardní materiály:

- svrchní materiál MAXTEX 600D a balistický nylon 1680D (používáno na neprůstřelných vestách)
- homologované chrániče Contour Plus ramen, loktů, kolen a páteře první třídy bezpečnosti
- komfortní materiál Chamud použit na límci a manžetách
- zipy MAX nebo YKK
- nepromokavá prodyšná membrána Sinaqua případně HUMAX-Z
- termovložka 3M Thinsulate
- reflexní panely a pásky Hi Vis / Scotchlite

Každý den pro Vás tým odborníků v RST výrobky vyvíjí, osobně testuje a „piluje“ do posledního detailu. RST jde svou vlastní cestou a nepřipustí žádné bezhlavé kopírování jako je tomu u mnoha současných značek na trhu.

MOTOJOMAX a RST je tu pro Vás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení