Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Objednávky si můžete v kamenné prodejně vyzvednout KDYKOLIV po předchozí domluvě.

O nás

Kamenný obchod se nachází v centru Kutné Hory na kruhovém objezdu u Úřadu práce pěkně schovaný mezi domy. Je, ale u něj  vlastní parkoviště a také příjemné posezení pod velkým košatým javorem, kde si můžeš odpočinout. Pod zastřešeným vstupem do motoobchodu máme uzamykatelné skříňky na přilby, takže při výběru zboží budeš mít volné ruce. 

Vše najdeš na e-shopu

Specializujeme se především na motopříslušenství, oblečení, doplňky a náhradní díly na motocykly. Vše najdeš v levém menu, stačí kliknout.

Jsme rodinná firma a práce kolem motorek je naším koníčkem. Již řádku let jezdíme na motorkách a proto ti rádi poradíme se vším, co k motorkám patří. 

Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej náhradních dílů na motocykly. Vše najdeš na našem E-shop který obsahuje přes 50.000 položek zboží :) - jednoduše zadáš typ a rok výroby tvého biku, skútru nebo ATV a vyjedou ti všechny díly, které můžeš u nás zakoupit.

A co u nás najdeš?

V našem obchodě najdeš největší vzorkovou prodejnu v ČR na moto oblečení a moto doplňky české značky 4SR. Na skladě máme veškerý sortiment této velice úspěšné české značky, která obléká do kombinéz a rukavic i špičkové závodníky.

Skoč na svůj bike a udělej si příjemnou projížďku s ještě příjemnější zastávkou v Kutné Hoře, kde po návštěvě našeho obchodu MOTOJOMAX, můžeš navštívit krásné památky a zajít do jedné z mnoha příjemných hospůdek.

Těšíme se na tvojí návštěvu.  JOMAXÁCI

Naše MOTTO: Zákazník vždy až na prvním místě.