Eshop funguje 24hod denně, 7 dní v týdnu! Pro výdej balíků PPL Parcelshop a pro výdej objednávek přes eshop MÁME OTEVŘENO Po-Pá 9,30-12 a 13,30-17,30hod !

MOTOJOMAX tým

Marťas

Firmu Motojomax už 18 let úspěšně řídí a rozvíjí vždy usměvavý Marťas. Je to motorkář srdcem i duší a jeho vášeň pro motosport poznáte už při prvním setkání. K zákazníkům přistupuje energicky a poctivě, dokáže pro každého najít to „pravé ořechové“ díky svým mnoholetým zkušenostem. 

Stylový obchod, jak ho znáte dnes, prošel celou řadou úprav a vylepšení – vše, co v shopu můžete vidět, je dílem právě Marťase. Je to prostě kluk šikovnej :)

V Motojomaxu už uspořádal 18 vyjížděk a motoakcí, pravidelně se zdokonaluje v jízdě na motorce a své dovednosti předává dál. V roce 2009 byla z Marťase dokonce televizní hvězda v pořadu Rady ptáka Loskutáka. V poslední době si hodně oblíbil jízdu v Pitlandu, je to prý „skvělej vodvaz a adrenalinovej zážitek“.

Jinak kdo Marťase zná, tak ví, že je to dobrák od kosti a taky slušnej pařmen :)

 

Ivet

No a teď už znáte celé tajemství toho, proč letos slaví Motojomax 18 let na trhu :) Bez téhle malé ženy s velkým Ž by to tady prostě nefungovalo. Marťas ještě vyzdvihoval velké K – asi myslel krásu (Má pravdu ten chlapec!) :)

V motoshopu Ivet zastává tu hezčí (sorry Marťas) a něžnější část a má na starosti celou Motojomax podporu. Prostě a jednoduše dělá „TO VŠECHNO“ v zákulisí. Umí si poradit s webem i e-shopem, účetnictvím, až přes sociální sítě a nelekne se ani zdrojového kódu. 

Samozřejmě můžete Ivet potkat i v obchodě, buď klasicky u kompu s kotlem kafe nebo mezi zákazníky. Díky svým osobním motorkářským zkušenostem a silné empatii přistupuje k zákazníkům individuálně a s pochopením, pro každého najde vždy nejvhodnější variantu tak, aby odcházel s úsměvem na tváři.

Ivet = sluníčko Motojomaxu :)
77bbf066-560c-4e77-939c-2469b964878d   Zkuste hádat, kdo je víc ukecaný a kdo je větší bordelář. Výsledek a ještě něco navíc se dozvíte v tomto videu