Motojomax - jak to všechno začalo

MOTOJOMAX je rodinná motorkářská firma s dlouholetou tradicí a motoshop v Kutné Hoře v roce 2020 slaví 18let.

A jak to vše začalo se dozvíš od majitele firmy Martina Jelínka.

Skoro 9 let jsem se pohyboval v obchodě na pozici obchodního zástupce a manažera obchodu. Jednalo se o prodej kosmetiky technické drogerie do maloobchodní sítě v rámci celé ČR a nadnárodních řetězců (Tesco, Billa, Penny atd.). Řízení prodejního týmu 10 obchodních zástupců, plánování reklamních akcí a úzká spolupráce na marketingové strategii firmy mě sice bavila, ale cítil jsem, že ve 33letech potřebuji změnu a dělat to, co mě naplňuje.
Už od dětství mě fascinovaly motocykly a závodní auta, takže první myšlenka na změnu zaměstnání byla jasná.

Naskytl se jeden zajímavý projekt. Jednalo se o otevření nového obchodu motoshopu, a to nabídka na pozici Hlavní technik servisu a manažer prodeje motocyklů, skútrů, moto doplňků a náhradních dílů. Servis motocyklů – příjem a výstupní kontrola, návrhy a montáž tunningových dílů a k tomu související - nabídky úvěrů a leasingových smluv včetně pojištění vozidel při jejich prodeji. Tuto nabídku jsem přijal a začal se věnovat novému typu obchodu, který mě naprosto pohltil. Těšil jsem se najednou do práce a všechno to kolem motorek mě dostalo na jinou dimenzi. Firmě se začalo dařit, zákazníci se vraceli a vše šlo tak nějak samo. A právě v tuto dobu, když byla firma už v černých číslech, se po 6 letech rozhodl můj zaměstnavatel, že firmu prodá.

Byla to pro mně rána a neuměl jsem si už představit, že bych musel najednou shánět novou práci, věnoval jsem tomu veškerý čas, soboty, neděle a nechal jsem tam přeci část svého života a to nejlepší ze sebe. Po rodinné radě padlo rozhodnutí, že firmu koupím. Půjčil jsem si peníze a začal prostě podnikat.

V srpnu měl motoshop 18 let výročí.  Obchod se za ty roky rozrostl a taky trochu změnil, už nenabízíme servis a prodej motocyklů, ale specializujeme se na motooblečení a veškeré motopříslušenství včetně náhradních a tunning dílů na motocykly, skútry a ATV. Zmíněný sortiment nabízíme u nás v naší stylově zařízené kamenné prodejně v Kutné Hoře a také na E-shopu.

Zákazníkům rozdáváme radost, protože koníček se nám stal povoláním, proto je u nás každý zákazník vždy až na prvním místě :)

Jak to vše začalo se také dozvíš na videu

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení