Interkomy SENA

Zpříjemnění jízdy na motocyklu, skútru, čtyřkolce nebo na kole poslechem hudby, ale i navigace nebo telefonování ..to vše ti zajistí interkom na motorku. Na trhu jich je velké množství nejrůznějších značek, které se liší vybaveností i cenou. Tak jaký interkom na motorku vybrat? Který bude pro tebe ten nejlepší? 

Předností Interkomů SENA Bluetooth je jednoduché ovládání (a to i v rukavicích) a vysoká kvalita zvuku, což ti usnadní komunikaci na motorce mezi jezdcem a spolujezdcem nebo mezi celou skupinou jezdců. Interkomy jsou vhodné do jakékoliv helmy na motorku - otevřené, vyklápěcí, integrální, enduro i motokrosové.

interkom_sena

Značka SENA je celosvětový výrobce bluetooth interkomů již od r. 1998. Od té doby každý rok přichází s novou inovací, vylepšenou kvalitou zvuku, neustále posouvají a zdokonalují technická řešení, čímž se řadí do pozice lídra na trhu, což potvrzuje i řada světových ocenění. Interkomy SENA využiješ nejen při jízdě na motorce, skútru, čtyřkolce nebo kole, ale i při různých jiných sportovních aktivitách. Telefonování, poslech rádia, MP3 či GPS navigace je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Čeština v interkomu?

Pro ty z vás, kteří si oblíbili mít ovládání svého intekromu v českém jazyce, máme řešení. Interkom SENA série SF1, SF2 a SF4 pro integrální, vyklápěcí i otevřené helmy totiž mluví česky!

interkomy_sena_bluetooth

Interkom SENA Bluetooth handsfree headset EXPAND a SENA SPH10

sena_SPH10
Na tyto interkomy přilbu nepotřebuješ, dáš si je jednoduše na hlavu a je to :) Umí komunikovat až se 4 headsety (nejen od stejného výrobce) díky použití Universal Intercom™ protokolu až do vzdálenosti 900 metrů. Můžeš ovládat handsfree s mobilní telefonem (díky hlasovým příkazům v angličtině, poslouchat oblíbenou hudbu - jak z Bluetooth mobilního telefonu, tak z jakéhokoliv Bluetooth MP3 přehrávače. Headset je ideální i pro veškeré outdoorové sporty - běh, běžky, cyklistiku, paragliding, windsurfing, lezení po skalách, motokáry apod. 

Full HD kamera SENA s vestavěným WiFi modulem a kvalitnější 2K video 

Tato kamera má vestavěný WiFi modul. To znamená, že s aplikací SENA CAMERA si můžeš zkontrolovat správný úhel záběru nebo rovnou stáhnout video do mobilního telefonu a sdílet ho tvým přátelům. Nahrávání spustíš jednoduchým pohybem, navíc je tato kamera útlá a malých rozměrů, voděodolná a sloužící pro zachycení veškerých audio a video zážitků. Má krystalicky čisté nahrávání hlasu a je vybavena technologií potlačování okolního hluku, takže hluk větru nebude rušit audio zachycené jak interním, tak externím mikrofonem.

Jde jednoduše namontovat na jakýkoliv typ helmy na motorku nebo motocykl, skútr, čtyřkolku, kolo…atd.

 

Bezdrátový adaptér SENA Mesh

mesh interkom
Vytvoří Mesh síť ke všemu co má Bluetooth 4.1. Jakýkoliv SENA headset s Bluetooth verzí 4.1 nyní může využívat Mesh technologii. Mesh technologie znamená, že se nemusíš párovat s každým headsetem přes Bluetooth, ale pokud jsi v dosahu 800 m od adaptéru Mesh, automaticky jsi spojen s ostatními headsety bez nutnosti párování. Pokud se dostaneš mimo dosah, tak se nic neděje, protože jakmile se vrátíš do skupiny, tak budeš automaticky připojen. Ve veřejném módu může mít skupina neomezený počet členů, spojeni budou jednoduše všichni do maximálního dosahu 800 m.

 

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Další vychytávkou od SENY jsou dálková ovládání, která jsou určená jako příslušenství pro vybrané Bluetooth komunikátory SENA. Můžeš vybrat z několika typů. Dají se přidělat na zápěstí, řídítka, nádrž …

Od značky SENA ti nabízíme kompletní sortiment včetně odborné montáže do přileb.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení